15.9. 2023 12:00

Aká bude kúpeľňa v roku 2024? Trendy, farby a štýly, ktoré očaria

15.9. 12:00

Aká bude kúpeľňa v roku 2024? Trendy, farby a štýly, ktoré očaria

Foto: freepik.com

Zdá sa vám skoro zaoberať sa rokom 2024? Je tu ani sa nenazdáte, preto dizajnéri už ponúkli predpovede, ktoré trendy, farby a štýly budú patriť medzi najžiadanejšie. Sľubujú inováciu, funkčnosť a nový vietor do kúpeľňových priestorov. Ak vás čaká rekonštrukcia, inšpirujte sa.

Minimalistická a funkčná

Moderná kúpeľňa v roku 2024 velebí minimalistický a funkčný prístup s ohľadom na udržateľnosť prírodných zdrojov a využitie inovatívnych technológií. Nechýbajú čisté línie, ekologické materiály a úsporné toalety a sprchovacie hlavice pri zachovaní komfortu. V centre pozornosti sú sprchy na úrovni podlahy, voľne stojace vane a plávajúci nábytok, ktoré optimalizujú priestor a nechajú miestnosti vzdušnosť.

IN sú predovšetkým walk-in sprchy, ktoré sú v jednej úrovni s podlahou. Estetické a ergonomické riešenie je dizajnovo prijateľnejšie pre modernú kúpeľňu a prispieva k jednoduchšiemu a bezpečnejšiemu používaniu sprchy. Hoci sprchovanie je úspornejšie, z kúpeľní ani v roku 2024 nezmiznú voľne stojace vane. Impozantné solitéry umožňujú skvelý relax. Ich flexibilita pri umiestňovaní dovoľuje vytvárať jedinečné a odvážne riešenia pre elegantný a luxusný vzhľad kúpeľne.

Optimalizáciu priestoru aj v menších kúpeľniach zabezpečí plávajúci nábytok. Zavesením nábytku na steny sa uvoľní priestor na podlahe, čo kúpeľňu vizuálne odľahčí a upratovanie je bezproblémové. V roku 2024 odporúčame siahnuť po kúskoch, ktoré obsahujú integrované funkcie a inteligentné technológie - premenia kúpeľňu na vysoko funkčný a personalizovaný priestor. 

autor:  Radomir
15.9. 2023 12:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy