6.3. 2021 18:00

6 trendov tohto roka, ktoré by vám nemali ujsť: Vyberiete si?

6.3. 18:00

6 trendov tohto roka, ktoré by vám nemali ujsť: Vyberiete si?

Foto: Jon Day Photography

Tie najkrajšie trendy v bývaní pre rok 2020 sú známe už niekoľko mesiacov. Ktorý z nich vás už stihol osloviť a na ktorý sa ešte len chystáte?

Aj tento rok sa kladie dôraz na udržateľnosť materiálov, oslavuje sa individualizmus a unikátnosť. Do popredia sa dostávajú nové farby, ale spomína sa tiež návrat k osvedčeným kúskom z minulosti. Náš prehľad vám umožní dopriať svojmu domovu nový závan senzačného štýlu.

1. Trocha safari

Trend inšpirovaný zemitou farebnou paletou a teplými prírodnými textúrami sa dokonale spája s drevenými, tkanými a ratanovými bytovými doplnkami. Výsledkom je odvážny safari dizajn, ktorý je ovplyvnený divočinou a africkými nížinami.

Trocha safari
Trocha safari
Zdroj: Amara Living LTD

2. Sofistikovaná chalupa

Vidiecky štýl je tu už roky, tentoraz však v trochu viac naleštenej verzii. Priťahuje každého, kto miluje svoje moderné domáce pohodlie, ale chce do svojho domova vniesť aj útulný charakter. Ideálne funguje v domácnostiach, ktoré už majú niektoré zaujímavé prvky, ako napríklad odhalené trámy, pôvodnú drevenú podlahu alebo obložené steny, ale bez problémov ho vytvoríte mixom starých a nových kúskov, ktoré spolu ladia.

autor:  Jana Vrbová
6.3. 2021 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy