2.1. 2020 21:00

4 triky, ktoré premenia vašu obyčajnú stenu na fantastickú

2.1. 21:00

4 triky, ktoré premenia vašu obyčajnú stenu na fantastickú

Na prvý pohľad obyčajné steny - ale keď popustíte uzdu fantázii, premeníte aj tie najnudnejšie biele steny svojho bytu na oku lahodiace miesta, ktoré sú nielen pekné na pohľad, ale zároveň aj praktické. Verte nám, tieto steny vám doslova prirastú k srdcu!

Časy, keď sme k stene postavili nábytok, nabili klinec a zavesili obraz sú už dávno preč. Vy si rozhodne zaslúžite niečo zaujímavejšie. Inšpirácie pre svoje steny môžete získať prakticky kdekoľvek - avšak odporúčame vám poobzerať sa hlavne na miestach, kam radi chodíte. Všimli ste si šikovné riešenia dizajnérov vo vašej obľúbenej reštaurácii alebo v kaviarni? Nebojte sa siahnuť ani po nápadoch z obchodu s nábytkom.

Tip č. 1: Stena, ktorá sa premieňa

V priestoroch, kde trávite najviac času, vyhraďte jednu stenu na zaujímavé zmeny a experimenty. Natrite ju tabuľovou farbou alebo použite tabuľovú fóliu. Vznikne povrch, ktorý môžete meniť podľa svojej potreby kriedou alebo fixkou. Napíšte odkazy svojim blízkym, motivačné vety či si nakreslite kalendár aj so všetkými udalosťami, ktoré vás čakajú, alebo spravte odpočet do Vianoc či dovolenky!

4 triky, ktoré premenia vašu obyčajnú stenu na fantastickú
Zdroj: theapartmentheraphy.com

 

Na stenu môžete pripevniť aj korkovú platňu, vznikne tak obrovská nástenka, kam si pripnete obrázky, odkazy, ozdoby alebo hoci aj kľúče od auta či obľúbenú bižutériu. Ak hľadáte ešte kreatívnejšiu zmenu steny, potiahnite ju mriežkou, na ktorú zavesíte aj ľahké predmety, malý kvetináč, posuvné poličky... prosto všetko, čo potrebujete.

Tip č. 2: Pochváľte sa

Máte zbierku? Obľúbené šálky, klobúky, hudobné nástroje alebo hoci aj trofeje z turnajov! Zaveste ich na stenu alebo postavte prehľadne na poličku. Pripomenú vám všetky príjemné a možno aj napínavé chvíle, ktoré ste zažili. Pokračovanie na 2. strane.

To však rozhodne nie je všetko - viac pre vás máme v galérii.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
2.1. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44