9.4. 2020 9:00

4 nadčasové farby do obývačky: Dizajnéri ich milujú!

9.4. 9:00

4 nadčasové farby do obývačky: Dizajnéri ich milujú!

Foto: Bulgac, getty images

Akým dojmom na vás pôsobí vaša obývačka? Cítite, že jej niečo chýba? Môže to byť tá správna chvíľa na novú maľovku! Viete, ktoré farby sú tou najlepšou voľbou?

Správny výber farby je v domácnosti mimoriadne dôležitý. Možno sa vám dokonca už stalo, že ste svoju voľbu časom poriadne oľutovali. My však poznáme odtiene, ktoré uprednostňujú nielen dizajnéri, ale skutočne sa v obývačkách osvedčili.

Neutrálnymi farbami nič nepokazíte.
Neutrálnymi farbami nič nepokazíte.
Zdroj: getty images

Milujeme naše obývačky!

Áno, je to miestnosť kde relaxujeme i kde vítame rodinu či priateľov. Jednoducho, je to hlavná miestnosť celej domácnosti, a preto tu potrebujeme na stenách farby, ktoré sa nielen dajú dobre zladiť, ale budú aj praktické. Ktoré to však sú?

Ak ste tipovali, že sa jedná o "nekrikľavé“ farby, máte pravdu. Aj keď výrazná stena môže celú miestnosť zaujímavo dotvoriť, základom by mali byť iné, menej nápadné a jednoducho kombinovateľné odtiene.

Šedá neznamená nudná

Veru tak. Šedá farba rozhodne nie je fádna alebo nudná. Naopak nájdete ju v mnohých odtieňoch, ktoré sa dobre kombinujú s doplnkovými farbami na nábytku, textíliách či dekoráciách. Je už niekoľko sezón hitom v interiérovom dizajne a na stenách rozhodne urobí dojem. Vyskúšajte šedú rôznej intenzity v teplejších a tmavších odtieňoch. Vytvorí to zaujímavú rovnováhu.

autor:  Andrea
9.4. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44