2.12. 2020 18:00

3 pravidlá vianočnej výzdoby, ktoré zakaždým fungujú: Dodržiavate ich aj vy?

2.12. 2020 18:00

3 pravidlá vianočnej výzdoby, ktoré zakaždým fungujú: Dodržiavate ich aj vy?

Foto: thesouthernthing.com

Inšpirácie je všade navôkol množstvo. Vianoce sa dajú vyzdobiť na mnoho spôsobov, ale kde začať? Poradíme vám tri základné kroky, ktoré by ste nemali vynechať a uvidíte, že výsledok bude stáť za to.

1. Vyberte si farebnú paletu

Farieb núkajúcich sa k najobľúbenejším sviatkom v roku je množstvo. Či už sú to tradičné voľby ako biela, zlatá, strieborná a červená, alebo tie modernejšie od ružovej, cez fialovú až po tmavomodrú či čiernu. Každá môže vyzerať skvelo, ale mali by ste si hneď na začiatku ujasniť, aká bude vaša paleta. Držte sa jej pri výbere všetkých dekorácií a výsledok bude súdržný a so žiadaným efektom. Väčšinu práce za vás skutočne urobí práve to, že pôjdete jednotnou farebnou cestou.

Vyberte si hlavný výrazný odtieň - pokojne aj dokola používanú červenú, na tradičných voľbách nie je nič zlé. Ich nadčasovosť ich predurčuje k tomu, že každý rok vyzerajú dobre a dajú sa doladiť zakaždým inak. Mnohí odborníci následne radia pridať niečo metalické, pretože práve odlesky symbolizujú sviatky aj bez toho, aby sme sa vôbec snažili. Do palety možno zakomponovať i tretiu farbu, ale s mierou, aby sa výsledok nebil. 

autor:  Gabi
2.12. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44