3.11. 2020 9:00

Známa speváčka žije "uväznená" na zámku. Pozrite, ako to vyzerá vnútri

3.11. 9:00

Známa speváčka žije "uväznená" na zámku. Pozrite, ako to vyzerá vnútri

Foto: Realtor

Britney Spears asi netreba nikomu predstavovať. Pred rokmi zažila, čo je to byť mega populárny a dnes si vychutnáva život v ústraní vo svojom sídle.

Za svoj život vystriedala už sedem rôznych domov. V roku 2015 zakotvila v luxusnej vile postavenej v talianskom štýle. Sídlo sa nachádza v Los Angeles na súkromnom ostrove. Speváčka ho kúpila za 7,4 milióna dolárov a je také obrovské, že len prejsť z jedného krídla na druhé zaberie speváčke poriadny kus času.

Kamenná hala

Vstupná hala je rovnako grandiózna ako vonkajšok. Vysoké stropy, mramorová dlážka a kamenné antické stĺpy. Zaujme však aj úžasný výhľad cez obrovské okná. Zariadenie má historický vzhľad a obývačke dominuje veľký krb. 

Vstupná hala s prechodom do obývačky.
Vstupná hala s prechodom do obývačky.
Zdroj: Realtor

Kúpeľňový raj

Schodisko vedie na poschodie, kde sa nachádza päť spální a sedem kúpeľní. Nechýba ani vínna pivnica s 3500 fľašami vína a miestnosť s domácim kinom. Na záhrade je tenisové ihrisko, malé golfové ihrisko, bazén a viacero fontán.

Veľká kuchyňa
Veľká kuchyňa
Zdroj: Realtor

Kuchyňa snov

Rozľahlá, s nádherným výhľadom je snom mnohých domácich gazdiniek. Britney má kuchyňu vo vidieckom štýle z tmavého dreva. Je v tvare U a v strede sa nachádza veľký kuchynský ostrovček so vsadeným umývadlom. A zdá sa, že známa speváčka sa o údržbu domu stará sama. Nedávno sa pochválila fotkou, kde mení žiarovky na veľkom lustri v hale.

autor:  Jana
3.11. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44