13.8. 2020 9:00

Podarilo sa? Známa speváčka ukázala luxusné bývanie, ktoré si zariadila celkom sama

13.8. 9:00

Podarilo sa? Známa speváčka ukázala luxusné bývanie, ktoré si zariadila celkom sama

Foto: YouTube Architectural Digest

Tvár skupiny Pussycat Dolls a porotkyňa speváckej súťaže X Factor Nicole Scherzinger vás pozýva k sebe domov. Bývanie v Los Angeles ukázala prestížnemu magazínu a pochválila sa, že zariaďovala sama.

Priestranná vila

Nicole Scherzinger býva v štvorposchodovej vilu v kopcoch, ktorú si zaobstarala pred niekoľkými rokmi. Na zariaďovanie nepotrebovala ruku profesionála, ale zvládla to sama. Interiéru dominujú čisté línie, biela farba s čiernymi detailmi a tmavým drevom. Svoje umeleckého vnímanie nezaprie, a tak má v dome aj niekoľko umeleckých diel vytvorených na objednávku. Jej najobľúbenejšie je čiernobiela klasika od pouličného umelca Retna. Najradšej trávi čas vo svojej obývačke, keďže odmala miluje pocit rodinnej pohody. Na pohodlnej pohovke oddychuje, stretáva sa s priateľmi a rodinou. Ako ďalej Nicole priznala, namiesto bujarej zábavy dáva prednosť tomu, keď môže iba posedávať, popíjať víno a pozerať na západ slnka.

Potrpí sa na útulnosť

Známa speváčka sa do svojho domu zamilovala na prvý pohľad, a to doslova, lebo výhľad na mesto je tu úžasný. Navyše, zbavila sa zbytočných priečok, a tak panorámu mesta vidno už od vstupných dverí. Na poschodí má miesto klavír, hneď vedľa spálne na poličkách sú zarámované obľúbené fotky, vrátane tej Whitney Houston, ktorá je pre Nicole idolom.  Za jednu z najextravagantnejších miestností v dome považuje Nicole kino, ktoré si navrhla ako „jaskyňu“. Ideálne na túlenie sa s priateľmi a rodinou. Na stenách sú nalepené plagáty z filmov, ktoré ju inšpirovali a klasické kinové sedenie vymenila za útulnú pohovku.

Nicole Scherzinger má nad klavírom foto Whitney Houston.
Nicole Scherzinger má nad klavírom foto Whitney Houston.
Zdroj: YouTube Architectural Digest

Speváčka ukazuje aj dvor za domom, kde sú na mieru vyrobené ležadlá, mini bazén so slanou vodou a hojdačka s panoramatickým výhľadom na okolie. Nečudo, že je to jej šťastné miesto - ako sama povedala. Pozrite si jej bývanie vo videu a nevynechajte ani galériu. Viac z domu Nicole Scherzinger nájdete v článku na plus7dni.sk.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
13.8. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44