22.10. 2020 9:00

Vtipkár Sajfa: Pozrite, akú tapetu má dcérka v druhej detskej izbe

22.10. 2020 9:00

Vtipkár Sajfa: Pozrite, akú tapetu má dcérka v druhej detskej izbe

Foto: Instagram.com/@veronikaostrihonova

K známemu moderátorovi Sajfovi a jeho manželke Veronike pribudla rok dozadu dcérka Sára. Rodina žije v priestrannom byte, kde majú všetok potrebný komfort a nechýba ani miesto na hranie či prácu. Táto izba má však pomerne zaujímavú tapetu... Pozrite sa na to.

Matej Cifra, ako znie celé meno obľúbeného zabávača,  sa na svojom Instagrame z času na čas pochváli momentmi so svojou dcérkou. Nedávno uverejnil záber, ako ho dcéra "vyrušila" pri práci a svetu sa tak opäť pochválil nielen ňou, ale aj originálne vytapetovanou izbou. "Inak, toto je zatiaľ naša druhá detská izba trošku prerobená pre potreby youtubera v pokročilom veku.  A uznajte, že moja tapeta je inšpiratívna nielen pre mňa, ale aj pre Sáru," napísal s humorom.

Sajfa sa pochválil dcérkou aj originálnou tapetou.
Sajfa sa pochválil dcérkou aj originálnou tapetou.
Zdroj: Instagram.com/@sajfa

V pracovni, ktorá slúži aj pre voľné chvíle ročnej dcérky, zväčša manželia Cifrovci natáčajú a spracovávajú svoje videá, pracujú na počítači a ako sa dávnejšie vyznala hlava rodiny, je to preňho aj odkladací priestor. Kedysi patril iba jemu a bol chlapským "kútikom" v byte - aj preto tá silueta nahého ženského tela na tapete-, dnes sa oň delí s najmenším a najzvedavším členom rodiny. Rodičovstvo si Sajfa spolu s manželkou maximálne užívajú a hoci toho v byte zatiaľ veľa nemenili, vyhovuje im to.

 

Dcérke Sáre vytvorili detskú izbu v netradičnom čierno-bielom štýle a vidieť ju môžete v galérii článku. Ako prezrádzajú ďalšie momentky zo sociálnych sietí oboch známych rodičov, do bývania im postupne pribúdajú nové a nové detské prvky. Viac uvidíte v galérii.

autor:  Gabi
22.10. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy