2.1. 2020 12:07

Viete, kde sa v zime vyhrievajú svetové celebrity? Sú to poriadne drahé, ale krásne rezorty!

2.1. 12:07

Viete, kde sa v zime vyhrievajú svetové celebrity? Sú to poriadne drahé, ale krásne rezorty!

Foto: Tropical Light - Don Bloom

Luxusné rezorty, v ktorých sa ceny za ubytovanie šplhajú do závratných výšok, navštevujú väčšinou tí najbohatší ľudia. Užívajú si tu božský pokoj, atmosféru pozemského raja a nedotknutú prírodu.

1. Bora Bora 4 600 €/noc

Patrí medzi najdrahšie destinácie a je dovolenkovým magnetom predovšetkým pre klientelu, ktorá nemá hlboko do vrecka. Vychýreným útočiskom svetových celebrít je hotel Four Seasons. Kľučky si tu podávajú napríklad Orlando Bloom a Mirranda Kerr, Pamela Anderson či Pierce Brosnan s manželkou. Hotely pozostávajú z viliek či bungalovov z prírodných materiálov, ktoré sú v symbióze s okolím. Obývať ich je ozajstný zážitok. Môžete napríklad spať v posteli pod holým nebom, raňajkovať na terase nad priezračnou morskou hladinou a cez presklennú podlahu sledovať fascinujúce divadlo pod hladinou.

Bora Bora patrí medzi najdrahšie destinácie.
Bora Bora patrí medzi najdrahšie destinácie.
Zdroj: archív

2. Havajské ostrovy  3 000 €/noc

Z Ameriky je to len na skok, takže na ktoromkoľvek z Havajských ostrovoch je po celý rok veľká šanca stretnúť niektorú z amerických celebrít. Dopustiť na nich nedá najmä Kim Kardashian, pre ktorú sú srdcovou záležitosťou. Mel B z bývalej skupiny Spice Girls a Britney Spears tam zase rady vodia celú rodinku, pretože každý z nich si tam nájde niečo pre seba. Či to je aktívny pohyb, alebo len hry na pláži, Havaj vám vždy ponúkne nejaké zákutie pre vaše radovánky. Medzi najobľúbenejšie hotely, ktoré navštevujú celebrity patrí Jewel of Kahana - hotel postavený na pobreží oceána na ostrove West Maui so siedmimy superluxusnými apartmánmi. Pokračovanie na 2. strane.

Pozrite si nádheru, ktorá je pre celebrity bežná, v našej galérii.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
2.1. 2020 12:07
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44