16.3. 2020 9:00

Vidiek podľa Beckhamovcov: Takýto dom by ste brali hocikde!

16.3. 9:00

Vidiek podľa Beckhamovcov: Takýto dom by ste brali hocikde!

Foto: Shutterstock

Rodina Beckhamovcov patrí k tým najpopulárnejším na svete a svedčí o tom aj ich majetok. Môžu si tak dovoliť naozaj luxusné bývanie a ich londýnsky dom neustále púta pozornosť. Avšak to nie je všetko! Majú aj dom na vidieku a nie len tak hocijaký...

Keď sa povie vidiecky dom, v našich končinách si predstavíme chatu, prípadne rodinný dom mimo mesta. V prípade celebrít, akými sú Beckhamovci, je však všetko maximálne honosné. V regióne Cotswolds, ktorá sa nachádza na západe Spojeného kráľovstva, majú svoj dom na "dedine", ale hanbu by si s ním neurobili ani v hlavno  meste. Vďaka postom na Instagrame doň môžeme nahliadnuť.

Vidiecky dom Beckhamovcov je miestom pre mnohé rodinné oslavy.
Vidiecky dom Beckhamovcov je miestom pre mnohé rodinné oslavy.
Zdroj: Instagram.com/david beckham, Instagram.com/victoria becjham

Veľký pozemok, sauna i tenisový kurt

Druhému domovu slávnej rodiny nechýba štedrá rozloha. Vďaka nej majú obrovský dom s pozemkom a na ňom napríklad aj bazén, tenisový kurt, saunu či ohnisko. Hlava rodiny, David Beckham, sa netají tým, že dom v Cotswolds je jeho srdcovka. Záhradu spolu s rodinou zveľadil tak, že patrí k tomu najkrajšiemu kútu v okolí. Dokonca ju nazval "fairytale garden", teda rozprávkovou záhradou. Ponúka rodine všetko, aby si mohli voľný čas užívať naplno.

Interiér nesklame ani náročných

Samozrejme, vidiecky dom Beckhamovcov sa môže svojou krásou pýšiť aj zvnútra. David a Victoria sa rozhodli zachovať pôvodnú atmosféru stodoly, a tak ponechali dostatok kameňa a dreva. Pri renovácii pridali obrovské okná od zeme až po strop a priestory tým dostatočne presvetlili. Výsledkom je  moderný dom s historickou dušou, ktorý je mietsom rôznych rodinných osláv. Nahliadnuť sme doň mohli napríklad počas viacerých osláv ich synov či krstín najmladšej dcéry.

Beckhamovci ponechali v dome množstvo pôvodných prvkov.
Beckhamovci ponechali v dome množstvo pôvodných prvkov.
Zdroj: Instagram.com/david beckham

Pozrite si fotografie, ktoré David a Victoria Beckhamovci urobili vo svojom druhom domove. Galéria je plná ich vidieckeho domu.

autor:  Gabi
16.3. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44