25.11. 2021 9:00

Veronika Žilková potrebuje veľký dom: Pozrite, ako efektne si ho zariadila

25.11. 2021 9:00

Veronika Žilková potrebuje veľký dom: Pozrite, ako efektne si ho zariadila

Foto: Instagram.com/@veronikazilkovastropnicka

Veronika Žilková už vyše 30 rokov žije v Prahe v časti Suchdol a je tam spokojná. Keď uvidíte jej priestranný dom s veľkou  záhradou, ani sa nebudete čudovať.

Česká herečka je známa z mnohých filmov, televíznych seriálov či zábavných programov. Našinci si ju pamätajú napríklad z legendárnmho seriálu My všichni školou povinní, z neskorších vecí z Babovřeskov. Stíha toho dosť - patrí vraj k workholikom, ktorým stačí málo spánku. A tak je postarané aj o jej veľký domisko, ako si všimol týždenník Plus 7 dní.

Pre svoju veľkú rodinu potrebovala dosť priestoru, navyše opatruje aj svoju mamu Olgu Žilkovú. V dome si každý nájde svoje miesto, Veronika má totiž 6 detí. Je tretíkrát vydatá - s prvým manželom Jiřím Hanychom má dcéru Agátu, s druhým manželom Markom Navrátilom (†55) má dvoch synov, Vincenta a Cyrila. S tretím manželom Martinom Stropnickým má dcéru Kordulu, ktorá jediná z detí zatiaľ nie je dospelá. Narodil sa im aj syn Melichar, ten, žiaľ, zomrel pár mesiacov po narodení a herečka si adoptovala aj súrodencov Jana a Markétu.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
25.11. 2021 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy