14.10. 2020 9:00

Toto nie je detská izba, ale kráľovstvo! Kto deti takto neuveriteľne rozmaznáva?

14.10. 9:00

Toto nie je detská izba, ale kráľovstvo! Kto deti takto neuveriteľne rozmaznáva?

Foto: Instagram.com/kimkardashian

Každý by svojim deťom rád doprial to najlepšie a čo najviac. Avšak rodičia Kim Kardashian a Kanye West to vzali doslova! Svojim najmenším vytvorili takú detskú izbu, že sa nebudete stačiť čudovať...

Kto iný ako králi celebritného luxusu by zariadil detskú izbu á la obchod so všetkým detským tovarom? Mamička Kim, ktorá dopraje sebe i svojej rodine, si dala záležať a na svojom profile na Instagrame ukázala, čo majú jej ratolesti k dispozícii. Izba nie je na spanie, ale len na hranie a je to na vybavení vidno. 

V obrovskej miestnosti síce nenájdete farebné koberce, veselé obrázky alebo lampy v tvare zvieratiek, za to však niekoľko detských koní na jazdenie, súpravu bubnov, niekoľko gitár, k tomu domy pre bábiky, kočiare, desiatky plyšákov či postavičiek, celú stenu s umeleckými a tvorivými potrebami, lego, vláčiky aj autá... Výpočet ešte ani zďaleka nekončí, nakoľko v izbe nechýba detský supermarket, skriňa s desiatkami kostýmov, bazén s guličkami a šmykľavkou a tiež kútik pre najmladšieho Psalma, ktorý ešte nechodí.

Rodina Kim Kardashian a Kanye Westa.
Rodina Kim Kardashian a Kanye Westa.
Zdroj: eonline.com

Keď sa izba objavila na internete, reakcie na seba nenechali dlho čakať. Niekto hviezdam tlieska za ich štedrosť, iní ich kritizujú za rozmaznávanie a prehnané nakupovanie. Ďalšie komentáre sa týkali nedostatočne domáckej atmosféry v detskej izbe, iné zase dokonalej organizácii v mietsnosti pre deti... Tak či onak, vkus má každý iný a známi manželia to poňali naozaj vo veľkom. Rovnako ako celý svoj životný štýl.

Viac záberov z detskej izby nájdete v galérii článku.

autor:  Gabi
14.10. 2020 9:00
Diskusia  ()
Diskusia
44