5.9. 2020 9:00

Tomu sa povie štýlový glamour! Bývanie plné vzorov a výrazných farieb

5.9. 2020 9:00

Tomu sa povie štýlový glamour! Bývanie plné vzorov a výrazných farieb

Foto: Westwing

Výrazné farby a vzorované motívy si vyžadujú odvahu. Tá určite nechýba majiteľke domu, ktorý sme navštívili.

Kto tu býva: Daniela Schwarzer je rodená Rakúšanka, ktorá našla nový domov v Nemecku, kde žije so svojou rodinou. Zariaďovanie interiérov je jej hobby. Daniela je majiteľkou útulného domu na predmestí Mníchova.

Pútavá elegancia u Daniely Schwarzer
Pútavá elegancia u Daniely Schwarzer
Zdroj: Westwing

Večné premeny

Na rozdiel od moderných interiérov, ktoré často pôsobia chladne, nás privítal domov, v ktorom víťazí originalita a túžba experimentovať. „Rada mením farbu stien, takže ich často maľujem. Stáva sa, že keď sa môj manžel vracia zo služobnej cesty domov, rozmýšľa, či prišiel do správneho domu. Do predsiene preto nalepil čierno-bielu pásikavú tapetu, aby isto vedel, že prišiel na správnu adresu,“ prezrádza hneď na úvod Daniela. Okrem tapety nás upútala galéria zrkadiel v originálnych rámoch doplnená o aranžmán z fialových hortenzií. Daniela sa priam vyžíva vo vytváraní zátiší lahodiacich oku a naďabíte na ne na viacerých miestach v dome.

Pútavá elegancia

Majiteľka v interiéri veľmi dobre skombinovala tmavé a svetlé odtiene. Okrem základných farieb sa nebojí siahnuť po púdrovoružovej či levanduľovej. Výsledkom je elegantné bývanie, ktoré prezrádza dobrý vkus majiteľky a zároveň je zdrojom inšpirácie pre každého, kto sníva o bývaní v glamour štýle.

Okrídlená zbierka

Našu pozornosť upútala originálna nástenná dekorácia, ktorá visí nad klavírom. Je to kolekcia motýľov, ktoré Daniela začala zbierať počas štúdia. Svetlo, ktoré sa odráža od skla, robí túto dekoráciu naozaj čarovnou. Motýle žiaria rôznymi odtieňmi modrej v závislosti od intenzity svetla. Zarámované motýle nájdete aj na viacerých skriniach v celom dome.

autor:  Jana Vrbová
5.9. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44