9.4. 2020 18:00

V tomto dome vyrastal Pavol Habera! Nečakajte žiaden luxus, práve naopak

9.4. 2020 18:00

V tomto dome vyrastal Pavol Habera! Nečakajte žiaden luxus, práve naopak

Foto: Instagram D.P.

Obľúbený spevák a obávaný kat zo známej speváckej šou si v týchto neľahkých časoch zaspomínal na svoje detstvo, ktoré prežíval aj u svojej babičky na dedine.

Práve v tomto období, ktoré trávime väčšinou zavretí doma, sa často zamýšľame nad tým, čo je v živote podstatné, čo nás formovalo a robilo radosť. Inak to nie je ani u Paľa Haberu, ktorý na sociálnej sieti uverejnil fotku starého ošarpaného domčeka a napísal k nej dojemný príbeh.

Staručký domček, v ktorom Pavol Habera trávil prázdniny u babky.
Staručký domček, v ktorom Pavol Habera trávil prázdniny u babky.
Zdroj: Instagram/ PavolHabera

"Toto je dom mojej babičky v dedinke Sirk - skoro až na konci sveta. Nevyzerá honosne, skôr chudobne. Len jedna kuchyňa so sporákom, kde sa kúrilo drevom a v nej jedno umývadlo len so studenou vodou, ktorá neodtekala do kanalizácie (tá nebola), ale len do vedra pod ním a keď sa naplnilo, bolo ho treba ísť vyliať. To bola zároveň naša kúpelňa. Záchod bol samozrejme vonku - drevený. Žiaden televízor - iba jedno staré rádio, kde sa dali naladiť asi dve stanice." Napriek týmto drastickým podmienkam tu spevák zažil mnoho krásnych okamihov, za ktoré je vďačný.

Najkrajšie prázdniny

"Chodil som tu vždy na dva mesiace na letné prázdniny a zažil tu svoje najkrajšie mesiace, so všetkými prvými skúsenostiami, ktoré k životu patria. Vždy som tu bol šťastný. Občas sa sem vrátim a pripomeniem si všetko, čo som tu zažil." A to je podľa Paľa aj recept na šťastie. Nezabudnúť, odkiaľ človek je, nezblázniť sa zo slávy a mať radosť z jednoduchých vecí.

Dom na Floride aj pri Bratislave

Sám Habera dnes vlastní viacero lukratívnych nehnuteľností, nielen na Slovensku. Momentálne býva v Prahe, s modelkou Danielou Peštovou, kde majú krásne zariadený byt. V galérii nájdete aj fotky ich domu na Floride.

autor:  Jana
9.4. 2020 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok