19.1. 2021 9:00

To je ale zariadenie! Pracovňa Kataríny Jakeš je ako vystrihnutá z magazínu

19.1. 9:00

To je ale zariadenie! Pracovňa Kataríny Jakeš je ako vystrihnutá z magazínu

Foto: Instagram.com/@katka.jakes

Máte pocit, že na zariadení pracovne až tak nezáleží? Opak je pravdou. Ak v nej trávite veľa času, treba si na nej dať záležať - odrazí sa to na vašom výkone. Inšpiráciou môže byť aj známa Katka Jakeš, ktorá ju má ako zo žurnálu. Doslova.

Bývalá tanečníčka a tiež šikovná podnikateľka sa už dávnejšie pochválila premenou svojej pracovne. Miestnosť, kde nebolo takmer nič, len miesto na cvičenie a holé steny, je dnes dizajnérsky raj. Pribudlo pohodlné a funkčné zariadenie, k tomu štýlové detaily a výsledok doslova lahodí oku.

Luxusný dom Kataríny Jakeš je tak bohatší o izbu, kde je v prvom rade pracovný stôl so stoličkou, k tomu úložné priestory na dokumenty a police na zadnej stene. V druhom rade je izba miestom na príjemný oddych či aktívny čas s malou dcérkou. Dve pohodlné kreslá dopĺňa efektný stolík z troch rovnakých častí, taburet a stojace lampáše. Z tejto strany je tiež východ na terasu, takže pracovňa má dostatok svetla. 

Katarína Jakeš ukázala dokonalo zariadenú pracovňu.
Katarína Jakeš ukázala dokonalo zariadenú pracovňu.
Zdroj: Instagram.com/@katka.jakes

Druhá strana pracovne "dostala" gauč s efektne ozdobenou stenou - na dekoratívnej tapete visia rodinné fotky a malé zrkadlá. Súčasťou zariadenia je koberec v stredovej časti miestnosti, doplnkové svetlá na stene i na zemi či viacero efektných dekorácií v zvolenom pracovno-modernom štýle. Výsledok vytvoril miesto na rôzne aktivity dňa - prácu, oddych i hru. 

Nazrite do tejto vyšperkovanej pracovne v galérii článku. Dom Kataríny Jakeš má čím inšpirovať. 

autor:  Gabi
19.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44