1.3. 2021 6:00

To budete pozerať! Superstaristka Dominika Stará má byt ako z magazínu

1.3. 6:00

To budete pozerať! Superstaristka Dominika Stará má byt ako z magazínu

Foto: EMIL VAŠKO

Mladá speváčka Dominika Stará sa konečne zabývala vo svojom. Po vysnívanej svadbe sa nasťahovala k manželovi do spoločného bytu, ktorý vopred precízne zariaďovala. Pozrite na ten výsledok!

Zviditeľnila sa v súťaži SuperStar, neskôr cestovala po Amerike a teraz skúša sťastie na Slovensku. Stihla sa vydať, kúpiť trojizbový byt, zariadiť ho a už v ňom aj bývať. Dominka Stará celý proces nového bývania dokumentovala pre svojich fanúšikov na Instagrame - od kúpy holobytu až po dekorovanie posledných detailov.

Ten pravý byt našla 27-ročná speváčka 3 kilometre od rodičov. Nejde tak ďaleko a so všetkým jej počas procesu mohli pomáhať. Z holobytu je dnes krásny moderný byt, ktorého detaily svedčia o dobrom vkue. Dominika hovorí o svojej kuchyni ako o vysnívanej a trávi v nej množstvo času. Stavila na drevo v kombináii so slonovinovou farbou, pričom dominantou je ostrovček. Kuchyňa je otvoreným priestorom prepojená s obývacou časťou.

Talentovaná Dominika Stará zdravo varí a inšpiruje svojich fanúšikov.
Talentovaná Dominika Stará zdravo varí a inšpiruje svojich fanúšikov.
Zdroj: Instagram.com/@dstaraofficial

Priestraná sedačka v netradičnej modrej farbe, k tomu zaujímavá stena a na nej zavesený veľký televízor - to je moderné bývanie podľa známej krásky. Z detailov, ktoré ukázala, zaujmú čierne kľučky na bielych dverách, čierne batérie či "americké" lišty po celom byte. Bývanie má tiež priestranný balkón, ktorý počas vianočných sviatkov svietil efektnou výzdobou. Bolo to prekvapenie od vtedy ešte snúbenca, dnes už manžela, s ktorým speváčka v byte žije.

Nakuknite k nim domov v galérii pod článkom - zariadili si to naozaj efektne.

autor:  Gabi
1.3. 2021 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy