24.7. 2020 9:00

Tipovali by ste to na ňu? Lenka Šóošová ukázala, čo najradšej robí na balkóne

24.7. 2020 9:00

Tipovali by ste to na ňu? Lenka Šóošová ukázala, čo najradšej robí na balkóne

Foto: Oliver Balog

Poznáme ju ako ranné vtáča pred televíznou obrazovkou, ako vizážistku a tiež ako matku dvoch chlapcov. Lenka Šóošová však na svojom Instagrame odkryla aj ďalšiu svoju tvár a mnohých prekvapila, aký nový koníček jej učaroval.

Sympatická moderátorka priznala, že po novom sa oveľa viac venuje svojmu balkónu a kvetom, ktoré ho skrášľujú. Počas karantény, ktorá do životov každého z nás priniesla niečo nové, sa pustila do sadenia a "špinavá"robota jej učarovala: "Počas karantény mnohí z nás kváskujú, cvičia, livestreamujú, robia všeličo možné, čo doteraz nerobili... Ja som sa KONEČNE dostala k sadeniu kvetov, aspoň na balkóne. Poviem vám, "hnietenie" v hline ma neuveriteľne baví. Je to pre mňa uuuplný relax a výsledok mi robí obrovskú radosť."

Balkón známej brunetky tak zdobia najmä trvalky v hlinených kvetináčoch, no nechýbajú ani jahody, ktoré už s rodinou stihla pozbierať. Balkónu dodávajú čaro aj farebné doplnky zapichnuté v rastlinách a nechýbajú drobné svetielka, ktoré robia atmosféru najmä vo večerných hodinách. Balkón Lenky Šóošovej tak v koronakríze skrásnel a vďaka starostlivosti je krásny aj doteraz. Moderátorka na ňom rada zapózuje, a to obklopená kvetináčmi a v ruke so svojimi obľúbenými pivóniami.

Moderátorka Lenka Šóošová ukázala balkón a svoje nové hobby.
Moderátorka Lenka Šóošová ukázala balkón a svoje nové hobby.
Zdroj: Instagram.com/lenkasoosova

Pozrite si známu "záhradkárku" v galérii článku a prečítajte si ešte viac.

autor:  Gabi
24.7. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy