15.3. 2019 19:16

Tak táto celebrita má vkus: Každý by chcel bývať ako Mandy Moore!

15.3. 2019 19:16

Tak táto celebrita má vkus: Každý by chcel bývať ako Mandy Moore!

Foto: billboard.com

Pozrieť sa na to, ako bývajú naši obľúbení herci a speváci, je vždy veľmi zaujímavé. Poďte sa pozrieť k tejto celebrite!

Čerstvo vydatá Mandy Moore, ktorá momentálne hviezdi v show This Is Us a jej manžel Taylor Goldsmith, frontman rockovej skupiny Dawes sa po roku strávenom hľadaním domu a následnou rozsiahlou rekonštrukciou, konečne usadili. Herečka vytvorila nádherný domov pre seba, svojho manžela a ich psíkov Joni a Jaksona.

Prečítajte si aj: Zase ste nedodržali novoročné predsavzatia? Kúpte si domov TOTO a zvládnete to

Obklopení prírodou

Trvalo to takmer rok, kým si čerství novomanželia našli miesto, ktoré ich ohúrilo. Perfektný dom na začatie ich nového života sa nachádza v Kalifornii, konkrétne v Pasadene s úžasnými výhľadmi na hory a údolie San Gabriel, núdzu o krásne výhľady teda mať nebudú.

Prečítajte si aj: Akoby tam ani nebol! Zamaskujte radiátory v izbách totálne štýlovo​

Pár sa rozhodol, že chcú zachovať pôvodného ducha domu, preto si na pomoc zavolali renomovanú dizajnérku a architektku. Spoločne obnovili pôvodné detaily, ako sú svetlé tehlové steny, podlahy a krbové obloženie, a súvisle a nerušene prešli k modernejším doplnkom.

Tak táto celebrita má vkus: Každý by chcel bývať ako Mandy Moore!

Mramor, zlato a biela

V dome cítiť jemnú ženskú ruku, Mandy priznala, že jej manžel nechal väčšinu rozhodnutí na nej a tíme odborníkov. Jeho hlavné podmienky sa týkali kníh, keďže je vášnivý čitateľ. Takisto ako čitateľ je aj hudobník, preto si presadil miesto na hudobné nástroje a špeciálne miesto na gramofón.

Prečítajte si aj: Táto "maličkosť" zmení vašu domácnosť: Vymeňte ju a neuveríte vlastným očiam!

Zvyšok je tvorený podľa predstavy herečky. Priestor okolo domu tiež nezostal nevyužitý, a krásne kontrastuje s drsnou horskou prírodou. Za domom sa nachádza obrovská terasa s nádherným bazénom.

Prečítajte si aj: TENTO doplnok dokáže do bytu privolať pozitívnu energiu: Zožeňte si ho čím skôr​

Perfektné kombo

V každej miestnosti, áno dokonca aj v kúpeľni, dominujú veľké okná od podlahy až ku stropu, dom je vďaka tomu veľmi svetlý a svieži. Biela farba kameňa na podlahách pôsobí skutočne luxusne, podlahy sú rovnaké ako v interiéri tak aj na terase. Okrem bielej kamennej podlahy, použili kameň, konkrétne mramor aj v kuchyni a kúpeľniach a nemohli spraviť lepšie.

Tak táto celebrita má vkus: Každý by chcel bývať ako Mandy Moore!

Všetko to je už len vycibrené a doplnené jemnými zlatými doplnkami. Posledným materiálom, ktorý je zastúpený vo väčšom množstve je drevo, ktoré perfektne dopĺňa ostatné materiály. Jednoducho nie je čo vytknúť.

Prečítajte si aj: Rok 2019 priniesol trend, ktorému nebudete rozumieť, ale dáte si ho domov

Balans

Pre každý luxusný kúsok je tu vyváženie v podobe osviežujúceho a lacnejšieho náprotivku, pretože herečka sa nestránila nakupovať aj v maloobchodných predajniach. A teda všetko čo ušetrila na veciach, ktoré nemusia byť dizajnérskym skvostom hodným celý majetok, vyvážia niektoré originálne kúsky. To dáva nádej komukoľvek, kto chce svoj dizajn ladiť v štýle Mandy Moore.

Viac fotografií tohto úžasného domu nájdete v našej galérii.

15.3. 2019 19:16
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44