15.12. 2017 12:30

Stále zaneprázdnená: Navštívili sme luxusný dom podnikateľky Jany Prágerovej

15.12. 2017 12:30

Stále zaneprázdnená: Navštívili sme luxusný dom podnikateľky Jany Prágerovej

Foto: Robo Hubač

V obývačke sa rodina podnikateľky Jany Prágerovej stretáva výnimočne. Oveľa viac času trávi podnikateľka rozvážaním svojich ratolestí na krúžky.

>>ONLINE A je to tu, odovzdávanie cien OTO sa začalo: Oceneniam opäť kraľuje Adela!<<

^^Sledujte náš exkluzívny ONLINE z odovzdávania cien OTO 2017^^

Najstarší syn hrá futbal, dcéry sa venujú gymnastike, spievajú a hrajú na husliach. Rodina, ktorá si doma doslova podáva kľučku, sa kompletne stretáva hlavne pri večeri, ktorú pravidelne chystá pani domáca.

„Varím na obed, no zvyčajne už na večeru neostáva nič, takže varím opäť,“ vysvetľuje blondínka, ktorú sme pristihli pri príprave bryndzových halušiek. Hoci je Jana Prágerová zaneprázdnená podnikateľka, priznáva, že nemá žiadnu paniu, ktorá jej pomáha s domácnosťou, záhradníka ani opatrovateľku. „Deti sú už veľké, pomáhajú mi s upratovaním domu aj pri nákupoch. Sme piati máme zdravé ruky, takže nie je problém,“ smeje sa.

Súčasťou spálne je aj veľký šatník.
Súčasťou spálne je aj veľký šatník.
Zdroj: Robo Hubač

Každý má svoje

V týchto dňoch sa Jana venuje hlavne príprave televíznej ankety OTO, ktorú organizuje už šestnásty rok, a hoci galavečer zvyčajne trvá tri hodiny, prípravy naň zaberú blondínke celý rok. „Momentálne s prípravou OTO finišujem, no dať dokopy toľko osobností na jeden večer, je naozaj veľmi zložité. Snažím sa aj o to, aby bol program každý rok originálnejší. Prekvapiť diváka vždy niečím novým je náročné,“ vysvetľuje podnikateľka, ktorá má svoju kanceláriu v dome na prvom poschodí vedľa detských izieb a spálne.

Najviac času však trávi v kuchyni a v lete zas v záhradnom altánku. Dom v okrajovej časti Bratislavy, do ktorého sa nasťahovali pred deviatimi rokmi, si nevie vynachváliť, celý interiér je dokonca jej dielom. Je zaťažená na starožitnosti, hoci deti si izby vyberali podľa svojich predstáv.

Celý interiér je dielom panej domu.
Celý interiér je dielom panej domu.
Zdroj: Robo Hubač

„Máme tu skombinované moderné so starším, podstatné je, aby bol každý spokojný,“ hovorí spokojná mama a to, že Prágerovci sú naozaj pohodová rodinka, ktorá trávi všetok voľný čas spolu, dokazujú aj fotografie z turistiky, bicyklovania či z dovoleniek, rozvešané po celom dome.

15.12. 2017 12:30
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44