18.10. 2022 12:00

Speváčka kúpila dom otcovi a WAU! Pozrite na tú spálňu

18.10. 2022 12:00

Speváčka kúpila dom otcovi a WAU! Pozrite na tú spálňu

Foto: getty images

Nie je tajomstvom, že Zendaya má úzky vzťah so svojimi rodičmi. Ďalším z dôkazov jej lásky je kúpa domu pre otca.

26-ročná kráska je aktuálne jednou z najžiadanejších, takže o honoráre nemá núdzu. V portfóliu nehnuteľností má byt v New Yorku a dva domy v Los Angeles, teraz k nim pridala ďalší, ktorý venuje jednému z rozvedených rodičov.

Za vilu utratila 1,9 milióna dolárov a vyzerá to na dobrú investíciu. Dom ukrytý na predmestí Los Angeles, v štvrti West Hills v údolí San Fernando, poskytuje okrem priestranného interiéru aj záhradu určenú na zábavu a relax. Vďaka súkromiu ju tak môže otec známej krásky využívať naplno.

Bazén, vírivka či vonkajšia kuchyňa sú bonusom tohto krásneho bývania. Vnútri je obytná plocha 315 m2, kde má miesto otvorená kuchyňa, samostatná jedáleň aj 5 kúpeľní. Súčasťou je i originálna hlavná spálňa. Posteľ má miesto na vyvýšenom mieste, zvyšok pripomína pohodlnú obývačku a nechýba samostatný balkón.

Dom, ktorý kúpila hviezda Zendaya svojmu otcovi.
Dom, ktorý kúpila hviezda Zendaya svojmu otcovi.
Zdroj: Rodeo Realty

Interiér je zariadený v kombinácii svetlej a tmavej, dominuje moderný štýl s prvkami tradície. Rekonštrukcia spred pár rokov má svoje čaro a nepotrebuje žiadne veľké úpravy. Pozrite si viac z tohto krásneho domu v galérii >>>

autor:  Gabi
18.10. 2022 12:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy