29.5. 2020 9:01

Seriálová Penny prekvapila: S manželom žili oddelene, ale tomu je koniec. Aha!

29.5. 9:01

Seriálová Penny prekvapila: S manželom žili oddelene, ale tomu je koniec. Aha!

Foto: Instagram.com/kaleycuoco

Herečka Kaley Cuoco urobila veľký krok. Odkedy sa v roku 2018 vydala, žila od manžela oddelene a každý mal svoj dom. Práve pred nástupom korona-karantény však dokončili spoločné bývanie a izoláciu už prežívali v novom. Spokojne a šťastne.

Seriálová Penny z Teórie veľkého tresku patrí k najlepšie plateným herečkám súčasnosti. Mohla si tak dovoliť predať svoj bývalý dom pod cenu, aby sa konečne zbavila minulosti a začala nanovo. Prišla o niekoľko miliónov, ale vyzerá to tak, že strata ju nebolí. S manželom Karlom Cookom postavili nový dom a konečne v ňom spoločne bývajú.

Vila stojí v Kalifornii, konkrétne v Hidden Hills a poskytuje naozaj štedrý priestor. Herečka odhalila niekoľko izieb v krátkej tour uverejnenej na sociálnej sieti, odvtedy tiež postuje momentky zo svojho nového domu. Nechýba mu efektná hala so schodiskom, priestranná kuchyňa s netradičným modrým vybavením, krb či umenie na stenách. Herečka je milovníčka psov a viacerých má priamo v dome, takže pohodlie prispôsobovala aj im.

Kaley Cuoco si s manželom zariadili nový domov.
Kaley Cuoco si s manželom zariadili nový domov.
Zdroj: Instagram.com/kaleycuoco

Nahliadnite dovnútra jej domu a pozrite, že nie všetky hviezdy potrebujú supermoderné a luxusné bývanie. Kaley Cuoco je jednou z tých, čo uprednostňujú najmä domácu pohodu. Viac v galérii.

autor:  Gabi
29.5. 2020 9:01
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44