6.1. 2021 9:00

Roman Pomajbo ukázal, ako to u nich vyzerá: Žiadny luxus, ale bežná rodinka

6.1. 9:00

Roman Pomajbo ukázal, ako to u nich vyzerá: Žiadny luxus, ale bežná rodinka

Foto: Ivan Štefko

Obľúbený herec sa nestráni na sociálnych sieťach pochváliť svojou početnou rodinkou. Má štyri deti, sympatickú manželku a ako sa sám vyjadril - menší domček, v ktorom sa už všetci tlačia. Napriek tomu sú spokojní, čoho dôkazom je aj video v článku.

Roman Pomajbo prežíva ostatné pandémiou-poznačené dni rovnako ako bežní ľudia. Takmer všetok čas trávi doma, kde však nie je času na oddychovanie. Pri troch dcérach a ročnom synčekovi sa rozhodne nenudí. Nedávno zverejnil video, v ktorom nechal nahliadnuť k sebe domov a ukázal, že žiadny extra luxus k spokojnosti nepotrebuje.

V obývačke zachytil najmladšieho člena, ktorý dostáva olovrant a dve dcéry, ktoré sa venujú maľovaniu. Napriek tomu, že priestoru na všetky detské aktivity nie je nazvyš, príjemná rodinná atmosféra je citateľná. V obývacej izbe nechýbajú spoločné fotografie, kvety ani knihy. Absenciu záclon nahrádza zaujímavý vzorovaný pás pri okne,  dojem dotvárajú závesy a tiež prídavné svetlá, ktoré rozjasňujú priestor. Viac uvidíte vo videu.

Počas pandémie a preventívnych opatrení sa Pomajbovci viacmenej zdržujú doma a užívajú si súkromie svojho domčeka. Ten má okolo sto metrov štvorcových, čo je pre šesťčlennú rodinku tak akurát, aby sa pomestili. Hoci by sa hodilo niečo väčšie, herec momentálne sťahovanie neplánuje a nielen spokojne, ale aj zodpovedne ostáva v zabývanom domčeku.

V galérii uvidíte zo života Romana Pomajba ešte viac.

autor:  Gabi
6.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44