1.8. 2022 9:00

Príjemnejšie bývanie ste dlho nevideli: Bohémska džungľa, ktorej nechýba terasa

Príjemné bývanie plné bielej farby a živej zelene.
Príjemné bývanie plné bielej farby a živej zelene.
Zdroj: Westwing

V prírodnom duchu

Zvolila si ratan, prútie, drevo a jutu, typické prírodné materiály pre bohémsky štýl, a využila ich pri väčšine prvkov v svojom dome. Koše sú nielen na odkladanie vecí, ale aj stojanmi, kvetináče, zrkadlá či makramé dotvárajú výsledok. Nenahraditeľné sú pampy, ktoré svojou stálosťou konkurujú živej zeleni všade navôkol. Nechýbajú vankúše a deky so strapcami či brmbolcami.

Farebný neutrál

Prírodný duch bývania je doplnený bielou farbou stien, svetlými podlahami, kde tu zahliadnete čierny akcent kovu. Farebne nič nevyčnieva, dokonca ani domáce zvieratá, ktoré tu žijú. Štyri biele mačky zdobí pár tmavých fľakov, kamarátsky labrador je hnedý. „Moji miláčikovia sú neoddeliteľnou súčasťou rodiny, naše priestory sú aj ich!“ vyznala sa Simona.

Vidiek v srdci

Hoci v bývaní tejto Talianky nenájdete typické prvky vidieckeho štýlu, lásku k samotnému prostrediu vidieka si nesie v sebe. „Narodila som sa a vyrástla na dedine - moja matka sa starala o krásnu kvetinovú záhradu a môj otec o zvieratá a zeleninovú záhradu.“ Rastliny a príroda boli vždy neoddeliteľnou súčasťou jej života a je to vidieť aj v jej vlastnom domove.

autor:  Gabriela Fazekašová
1.8. 2022 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy