1.8. 2022 9:00

Príjemnejšie bývanie ste dlho nevideli: Bohémska džungľa, ktorej nechýba terasa

1.8. 2022 9:00

Príjemnejšie bývanie ste dlho nevideli: Bohémska džungľa, ktorej nechýba terasa

Foto: Westwing

Dom postavený uprostred zelene odráža čaro prírody aj vnútri. Vďaka izbovej zeleni vznikla domáca džungľa, ktorej majiteľka vdýchla útulnosť a osobitý štýl.

Kto tu býva: Jeden pohľad do jej domu prezradí, že Simona je veľkou milovníčkou kvetov a mačiek. Profesionálne sa venuje tvorbe digitálneho obsahu, vďaka čomu rozbehla úspešný instagramový profil. Pod pseudonymom @thewhitehoneyhome inšpiruje svojím neobyčajným bývaním.

Napriek tomu, že sa ocitáme v rušnom meste Janov, za dverami Simoninho domu vládne pohoda a pokoj. „Začala som s myšlienkou vytvoriť minimalistický škandinávsky štýl. Časom som si však uvedomila, že nie je tým, čo ma reprezentuje a rozhodla som sa zvoliť teplejší štýl s bohatšími detailmi,“ prezrádza pre Westwing tajomstvo svojho zariaďovania.

Moderné bohémstvo

Vchádzame do bývania, ktorému dominujú svetlé farby, živá zeleň a neprehliadnuteľný bohémsky štýl. Minimalizmus je dávno zabudnutý a v dome tejto Talianky je viac dekorácií a doplnkov ako hocikde inde. Ako sama hovorí, „na detailoch záleží, pretože práve vďaka nim môžete vyjadriť svoju osobnosť“. A presne týmto smerom sa vydala.

autor:  Gabriela Fazekašová
1.8. 2022 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy