8.1. 2021 9:00

"Priateľka" Monica a jej skutočná obývačka: Jedna vec v nej naozaj prekvapí...

8.1. 9:00

"Priateľka" Monica a jej skutočná obývačka: Jedna vec v nej naozaj prekvapí...

Foto: Getty Images

Seriál Priatelia nám všetkým do pamäte vryl nielen šesticu hercov, ale aj farebný byt hlavných hrdiniek. Predstaviteľka jeho majiteľky, Monicy Geller, si však v skutočnosti býva celkom inak. Courteney Cox sa môže pýšiť úžasným domom v Malibu.

Zábery z jeho exteriéru ukazuje pomerne často, niekedy fanúšikov svojho Instagramu nechá nakuknúť aj dnu. Nedávno zverejnila video so speváckym talentom svojej dcéry a ukázala nielen ju, ale aj svoju krásnu obývačku. 

Zdobia ju tmavosivé steny, biele klenuté stropy, na stene visia veľké obrazy a portréty. Pozornosť púta aj podsvietená policová jednotka s knihami a dekoráciami, uprostred priestoru je dlhý čierny ostrov s drevenými stoličkami a takisto veľké čierne piano. Za ním sedí sama herečka a sprevádza na ňom svoju spevácky nadanú dcéru Coco. Sčasti vidieť svetlošedú pohovku, zatiaľ čo talentovaná Coco sedí na čokoládovo hnedom zakrivenom kresle. Všetko uvidíte vo videu.

Courteney Cox si dom kúpila v roku 2010 a nechala si ho zrekonštruovať podľa svojich predstáv. V jednom z rozhovorov sa vyjadrila: „Toto je dom, z ktorého sa nikdy nebudem sťahovať." Je v ňom maximálne spokojná, hoci priznala, že s návrhom zariadenia si nechala poradiť dizajnérom. Bez neho by bolo všetko farebne fádne, vďaka odbornému oku sú v dome aj farebné odlesky a zaujímavé kúsky.

Herečka Courteney Cox býva v dome v Malibu.
Herečka Courteney Cox býva v dome v Malibu.
Zdroj: Instagram.com/@courteneycoxofficial

V galérii uvidíte ďalšie čriepky toho, čo herečka ukázala na Instagrame.

autor:  Gabi
8.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44