7.5. 2020 9:00

Prekvapivo obyčajné: Reese Witherspoon zarába milióny, ale jej bývanie tak nevyzerá...

7.5. 9:00

Prekvapivo obyčajné: Reese Witherspoon zarába milióny, ale jej bývanie tak nevyzerá...

Foto: Instagram.com/reesewitherspoon

Je jednou z najúspešnejších v Hollywoode a zarába milióny. Reese Witherspoon sa však napriek tomu drží pri zemi a nežije okázalým hollywoodskym štýlom. Hoci býva v Los Angeles, od centra je poriadne ďaleko a užíva si absolútnu rodinnú pohodu.

Aj 44-ročná hviezda sa kvôli kariére usadila v Los Angeles, meste, ktoré je celebritami doslova preplnené. Je však jednou z tých, ktoré viac ako prepych milujú pohodlie a rodinnú atmosféru. Dôkazom je jej dom, v ktorom žije s manželom a tromi deťmi, a ktorý pôsobí naoko obyčajným dojmom.

Zábery na Instagrame známej herečky ukazujú retro kuchyňu, kde je pomerne bežná kuchynská linka s presklenými dvierkami, klasické drevené stoličky či typický pracovný neporiadok na linke. Fanúšikovia už mohli vidieť aj kúsok z obývačky a pracovne, pričom ani jedna izba nie je odrazom supermoderného štýlu populárneho v Hollywoode. Hviezda filmov Pravá blondínka či Walk The Line má rada skôr klasiku, čo vidno na sedačke, posteli i knižnici.

Herečka Reese Witherspoon ukázala izbu najmladšieho syna.
Herečka Reese Witherspoon ukázala izbu najmladšieho syna.
Zdroj: Instagram.com/reesewitherspoon

Najnovším náhľadom do svojho bývania poskytla Reese Witherspoon cez momentku spravenú v izbe najmladšieho syna. Tennessee, ktorého má s druhým manželom Jimom Tothom, vymýšľal pri domácom učení a herečka sa nezdráhala podeliť sa o to s fanúšikmi. Ukázala tak sympatickú detskú izbu s namieru robeným nábytkom - komfortnou posteľou a šikovnými policami naokolo.

Pozrite si detaily z domu celebrity, ktorá sa však celebritou nenazýva. Talentovaná blondínka o sebe oveľa radšej hovorí ako o herečke, mame a manželke, pričom jej silný vzťah k rodine odráža aj samotné bývanie. Nič honosné, a predsa absolútne útulné. Viac v GALÉRII.

autor:  Gabi
7.5. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44