5.1. 2021 9:00

Nový dom Sylvestra Stalloneho sa oplatí vidieť: Luxus priamo pri oceáne

5.1. 9:00

Nový dom Sylvestra Stalloneho sa oplatí vidieť: Luxus priamo pri oceáne

Foto: Profimedia

Tušili ste, že Sylvester Stallone začínal ako pornoherec? Sám hovorieva, že mohol robiť buď to, alebo kradnúť, a tak si vybral... Avšak karta sa obrátila, keď dostal prvé filmové úlohy a potom prišiel Rocky. Dnes je jedným z najúspešnejších a môže si dovoliť naozaj luxusné bývanie.

Poslednou kúpu známeho svalovca je nehnuteľnosť na Floride v meste Palm Beach. Nejde však o žiadny menší či väčší dom, ale rovno o sídlo. Má 1200 metrov štvorcových, 7 spální, 12 kúpeľní a k tomu dva hosťovské domy. K dispozícii sú i dva bazény, pričom jeden je robený ako spa, a pozemok vyúsťuje do mora - doslova a do písmena. Súkromná pláž s vlastným mólom robí z tohto bývania skutočný raj.

Nový pozemok Sylvestra Stalloneho je lemovaný tropickou výsadbou. Dojem zvonka je tak dokonalý, a to sme ešte nenakukli donvútra. Tam dominuje moderné zariadenie v top kvalite, na stropoch zaujmú lesklé drevené obklady, samozrejmosťou je množstvo okien od podlahy až po strop. Výhľad z hlavnej spálne smeruje na trblietavú vodu, rovnako je to aj z iných častí nehnuteľnosti.

Nový dom Sylvestra Stalloneho stojí na Floride.
Nový dom Sylvestra Stalloneho stojí na Floride.
Zdroj: Realtor.com

Okrem elegantných spální, obývačky, kuchyne či jedálne sa v dome nachádza i fitnescentrum a je zrejmé, že má ďaleko od upoteného miesta, kde trénoval filmový Rocky. Krása luxusného domu je jasná na prvý pohľad, poskytuje všetko, či si hviezda so svojou rodinou môže želať. Neutrálne farby bývania dolaďujú umelecké kúsky na stenách, nakoľko Sly je milovník maľovania.

Sídlo na celebritami vyhľadávanej Palm Beach ho vyšlo na 35 milióna dolárov, čo  je odrazom rýchleho nárastu cien v tejto oblasti práve kvôli žiadanosti. Chce tu mať kúsok svojho raja mnoho známych tvárí a Sylvestrovi Stallonemu sa to podarilo.

Rozsiahle sídlo smeruje priamo do vody a vyšlo na 35 milióna dolárov.
Rozsiahle sídlo smeruje priamo do vody a vyšlo na 35 milióna dolárov.
Zdroj: Realtor.com

Nahliadnite do jeho nového domu v galérii článku.

autor:  Gabi
5.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44