28.9. 2020 9:00

Nielen hollywoodska lekárka, ale aj kuchárka! Jej kuchyňa je pre rodinu snom

28.9. 9:00

Nielen hollywoodska lekárka, ale aj kuchárka! Jej kuchyňa je pre rodinu snom

Foto: Northfoto

Herečka Katherine Heigl sa viackrát vyjadrila, že rada varí a kuchyňa je jej najobľúbenejším miestom v dome. Nakukli sme do nej prostredníctvom jej profilu na Instagrame a naozaj, túto miestnosť si nechala zariadiť naozaj štedro!

Hviezda, ktorú preslávila úloha lekárky Izzie Stevensovej v seriáli Klinika Grace, je mamou troch detí. Preferuje domácu stravu, a to od prvých príkrmov, takže sa v kuchyni zvŕta pomerne často. S fanúšikmi sa delí nielen o útržky toho, ako to u nej vyzerá, ale aj zábermi úrody z vlastnej záhrady alebo rovno receptmi na obľúbené jedlá. 

Herečka Katherine Heigl to v kuchyni vie.
Herečka Katherine Heigl to v kuchyni vie.
Zdroj: Instagram.com/katherineheigl

Katherine Heigl žije s rodinou v priestrannom dome v Los Angeles a kuchyňa tomu zodpovedá. Miestnosť je veľká, prechodná a zariadená v modernom vidieckom štýle. V bývalom dome mala herečka nábytok tmavej farby, táto kuchyňa je v svetlom tóne. Nechýba jej dostatok úložného a pracovného priestoru, ostrov ani jedálenský stôl.

Nakoľko herečka nie je žiadna hollywoodska "panička", ale skutočná gazdinka, jej kuchyňa je plná doplnkov, šikovných úložných nádob či technických pomocníkov ako mixéry, kávovar či hriankovač. Aby bolo varenie dokonalé, nevyhýba sa ani klasickým kuchárskym knihám. A ako môžete vidieť vo videu, Katherine Heigl si v kuchyni pokojne aj zatancuje. 

Viac záberov jej domu nájdete v galérii článku.

autor:  Gabi
28.9. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44