16.6. 2020 9:00

Nič prehnané: Bývanie Diany Hágerovej neprekvapí, ale čo ten netradičný doplnok v obývačke?

16.6. 2020 9:00

Nič prehnané: Bývanie Diany Hágerovej neprekvapí, ale čo ten netradičný doplnok v obývačke?

Foto: EMIL VAŠKO

Známa blondínka býva s partnerom Romanom Juraškom a spoločnou dcérkou Izabelkou v bratislavskom byte. Netreba im nič honosné. aby si žili spokojne, útulne a aj štýlovo. Pozrite!

Moderátorka a modelka Diana Hágerová je na Slovensku známou osobnosťou a po boku má nemenej populárneho muža. Spolu s kolegom Romanom Juraškom sú jedným z celebritných párov, a tak si svoje súkromie pomerne strážia. Kým dcérkinu tváričku ešte verejne neukázali, záberom z bytu sa nevyhli. Blondínka ich má na z času na čas na sociálnych sieťach, a tak čo-to odhalila.

Spoločné bývanie sympatickej trojice sa nesie v duchu pohodlia, príjemnej a najmä rodinnej atmosféry. Fanúšikovia "Dihager" na Instagrame dobre vedia, že nedeľné ráno u nich doma patrí palacinkám, ktoré si pripravujú sami a týždeň čo týždeň dochutia podľa toho, čo chladnička dala. Varenie a chystanie nie je pre známu blondínku problémom a dokázala to aj pri prípravách na dcérkinu oslavu. Času možno nie je až toľko, ale spoločné chvíle si rodina vychutnáva.

Bývanie Diany Hágerovej a Romana Juraška ukrýva pár štýlových pkrvkov.
Bývanie Diany Hágerovej a Romana Juraška ukrýva pár štýlových pkrvkov.
Zdroj: Instagram.com/dihager

Z ich bytu už fanúšikovia teda mohli vidieť priestrannú kuchyňu i sedenie za jedálenským stolom, takisto nápadnú stenu za posteľou v spálni. Dominuje jej efekt kameňov a pôsobí veľmi štýlovo. Vďaka oprášenému hobby - čítaniu kníh - "pani domáca" tiež verejne prezradila, že v ich obývačke má miesto aj teleskop. Ďalekohľad určený na sledovanie hviezd smeruje dohora, a tak možno hádať, že ho rodina aktívne využíva.

Nakuknite domov k Diane Hágerovej a Romanovi Juraškovi v galérii článku. Neukázali veľa, ale aspoň niečo...

autor:  Gabi
16.6. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy