18.3. 2020 8:00

Na návšteve u Rytmusa a Jasmíny: Doma majú krb, bazén a ešte aj...

18.3. 8:00

Na návšteve u Rytmusa a Jasmíny: Doma majú krb, bazén a ešte aj...

Foto: MATEJ JANKOVIČ

Manželia Vrbovskí spolu bývajú od prvých mesiacov vzťahu. Z bytu sa presťahovali do rodinného domu neďaleko Bratislavy a aj po založení rodiny sú tam spokojní. Ako to u nich vyzerá?

Jasmína Alagič, ktorá sa zviditeľnila ako moderátorka, svojimi postami na Instagrame ukázala zo spoločného bývania slušný kus. Na jej súkromných záberoch možno vidieť rozľahlý dom, priestranný pozemok s bazénom a tiež interiér domu. Nechýba v ňom luxusné zariadenie, ktoré vyberala spolu s dizajnérmi a ktoré jej manžel Patrik odobril. Ten sa netají tým, že nemá k zariaďovanoiu sklony a nechal to na svojej polovičke.

Manželia Vrbovskí si nažívajú v rodinnom dome, kde majú dostatok priestoru a samozrejme, štýlové vybavenie.
Manželia Vrbovskí si nažívajú v rodinnom dome, kde majú dostatok priestoru a samozrejme, štýlové vybavenie.
Zdroj: Instagram.com/jasmina_alagic

Medzi najvýraznejšie prvky u Rytmusa a Jasmíny patrí krb s podsvietenou stenou, na ktorej je umiestnený. Neprehliadnuteľný kus obývacej miestnosti vyzerá skvelo počas denného svetla, ale najmä večer, kedy z neho sála efekt žltej a oranžovej. Veďla dominantnej steny je od nedávnych narodenín populárneho repera originálny doplnok. Rytmus dostal od manželky maľbu ich trojčlenenej rodiny, na ktorej nemôže chýbať synček Sanel. 

Domov populárnej dvojice dopĺňa množstvo luxusných vecí, ktoré by im bežný človek mohol závidieť. V galérii uvidíte obrovské okná, efektné svietidlá, masážne kreslo i klavír. Interiér si zariadili tak, aby nielen dobre vyzeral, ale sa v ňom aj dobre cítili a vedeli tráviť spoločný čas. Od príchodu ich synčeka tiež pribudla detská izbička a v dome nechýba ani vybavený kútik pre psieho miláčika.

Fotografie Jasmíny Alagič z ich rodinného domu nájdete v galérii.

autor:  Gabi
18.3. 2020 8:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44