19.8. 2023 6:00

NÁVŠTEVA Objavili sme byt takmer bez chybičky: Nadchne svojím zariadením!

19.8. 6:00

NÁVŠTEVA Objavili sme byt takmer bez chybičky: Nadchne svojím zariadením!

×
Foto: Robo Hubač

Zariadiť si byt nadčasovo a minimalisticky má obrovské výhody. Rokmi sa nezunuje, kvalitné materiály vydržia roky a navyše, s jeho údržbou nebudete mať skoro žiadne starosti. Pozrite si tento inšpiratívny byt, ktorý svojím dizajnom nadchne každého nadšenca minimalizmu.

Kto tu býva: Palo (39) síce vyštudoval STU a jeho manželka Janka (32) vyštudovala animovanú tvorbu, obaja sa však uplatnili vo finančnom sektore. Hoci sa poznajú 8 rokov a majú 2 dcéry, zobrali sa len nedávno. Spočiatku totiž veľa cestovali, potom sa narodili deti, kúpili nový byt, ktorý pol roka zariaďovali, takže na svadbu nebol skôr čas.

Palo s manželkou jankou a dcérkami.
Palo s manželkou jankou a dcérkami.
Zdroj: Palo Adamek

Tam, kde kedysi bola priemyselná lokalita s ošarpanými skladmi a zanedbaný priestor, postupne vyrástlo moderné sídlisko plné zelene a oddychových zón. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí sa nechcú iba zatvoriť vo svojom byte, ale túžia po príjemnom prostredí, komunitnom bývaní so športovými a oddychovými zónami, s detskými ihriskami, obchodmi, kaviarničkami a inými službami.

Tu sa človek nenudí

Pavol s rodinou býval predtým v 2-izbovom byte na Dolných Honoch. „Prostredie okolo nebolo veľmi vábivé, prostredie nás odrádzalo od toho, aby tam vyrastali naše deti, preto sa mi zapáčil projekt NUPPU, ktorý je blízko Dunaja a nového moderného centra mesta a zároveň okrem krásneho prostredia je tu od škôlky, obchodov, športovísk, komunitných aktivít všetko, čo k príjemnému životu potrebujeme,“ povedal nám hneď pri vchode a so slovami:„Samozrejme, pri rozhodovaní zohral dôležitú úlohu aj byt s dobrou dispozíciou a veľkou terasou,“ nás pozval dnu.

autor:  Daniela Mýtna
19.8. 2023 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy