17.10. 2021 9:00

NÁVŠTEVA Dvojizbák, ktorý nadchne nápadmi: Tá farba a doplnky!

17.10. 2021 9:00

NÁVŠTEVA Dvojizbák, ktorý nadchne nápadmi: Tá farba a doplnky!

Foto: ROBO HUBAČ

Majiteľka bytu, ktorý sme navštívili, nás presvedčila, že pri zariaďovaní sa netreba báť použiť aj iné farby a prvky, než sú bežne zaužívané, a že práve taký interiér má osobitné čaro a poskytne skutočný pocit domova.

Kto tu býva

Denisa (37) býva so svojím synom Riškom (6) v dvojizbovom byte v Novej Dubnici. Hoci vyštudovala právo, časom zistila, že ju nesmierne baví dizajn, a otvorila si obchodík s bytovými doplnkami. Keďže sa chce venovať novej práci, v ktorej sa našla, a synovi, advokátskej práci sa už venuje minimálne.

Zariadenie tohto bytu je spojením vidieckeho a industriálneho štýlu, ku ktorým majiteľka inklinuje, a preto sa v ňom cíti veľmi príjemne.
Sympatická majiteľka získala skúsenosti so zariaďovaním interiérov, keď sa spoznala s dizajnérkou, ktorá jej pomáhala s návrhom obchodíka. Porozumeli si, a tak ju o pomoc požiadala znova, keď sa presťahovala do tohto bytu. Okrem zmeny dispozície jej dodala odvahu na výraznú farbu kuchynskej linky. „Tyrkysová je moja najobľúbenejšia farba, ale akosi som váhala a nevedela som si ju presne predstaviť v kuchyni, no a práve ona ma v tom povzbudila,“ prezradila nám Denisa.

autor:  Daniela Mýtna
17.10. 2021 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy