10.2. 2020 12:00

Naháňať loptu sa oplatí. Nazrite do nového bytu slávneho Lionela Messiho

10.2. 12:00

Naháňať loptu sa oplatí. Nazrite do nového bytu slávneho Lionela Messiho

Foto: realtor.com

Počuli ste, kde bude nasledujúce leto tráviť Lionel Messi so svojou rodinou dovolenku? Argentínska futbalová hviezda a hráč FC Barcelona Lionel Messi (32) si na Floride zaobstaral luxusný apartmán za 4 a pol milióna eur. V obytnom mrakodrape Porsche Design Tower bude mať nádherný výhľad na Miami.

V budove je aj výťah pre auto

Budovu Porsche Design Tower na Sunny Isles Beach na Floride začali stavať v roku 2014, a dokončili ju za tri roky. Mrakodrap je vysoký 195 metrov a má 60 poschodí. Priamo v budove je aj posilňovňa, bazén, kozmetický salón, na pláži hneď vedľa je bar. Majitelia jednotlivých bytov majú k dispozícii špeciálny výťah, ktorým môžu vyjsť do svojich apartmánov dokonca i s autom. Messi sa tak nemusí báť, že mu niekto jeho „tátoša“ zničí alebo ukradne, má ho vždy na očiach. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo investoval peniaze práve do tohto apartmánu.  

Porsche Design Tower na Miami
Porsche Design Tower na Miami
Zdroj: REALTOR / Planet / Profimedia

 Messiho interiér

Podľa informácií z webu Real Deal si barcelonský kapitán kúpil byt číslo 4705, umiestnený na severnej strane budovy s výhľadom na oceán iba koncom novembra minulého roka. Ide o dvojúrovňový byt s rozlohou 330 m2. Na tejto ploche sú tri spálne, štyri kúpeľne, kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou. V byte sú veľkoplošné okná od podlahy až po strop a jeho súčasťou je terasa s vonkajším grilom a vírivkou. Byt je zariadený v odtieňoch bielej a krémovej farby, čo vytvára ostrý kontrast s čiernymi oceľovými rámami okien a dverí a dymovým sklom. Pokračovanie na 2. strane.

Pozrite si ten luxus v našej galérii.

autor:  Radomír
10.2. 2020 12:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44