4.1. 2021 9:00

Nádherný dom Michaely Čobejovej: Pozrite, čo sa dá urobiť zo starej stavby!

4.1. 9:00

Nádherný dom Michaely Čobejovej: Pozrite, čo sa dá urobiť zo starej stavby!

Foto: Instagram.com/@cobejova

Tušili ste, že Michaela Čobejová má za manžela dizajnéra nábytku? Nakuknite s nami do jej domu a všimnete si to na prvý pohľad!

Bývanie populárnej herečky doslova berie dych. Vždy, keď na svojom Instagrame zverejní záber so svojej kuchyne či obývačky, fanúšikovia nešetria chválou. Niet sa čo čudovať - dispozícia, zariadenie a výhľad z domu sú naozaj unikátne. Radosť aspoň trošku nakuknúť...

Michaela Čobejová žije v rodinnom dome v hlavnom meste, ktorý je však šikovne ukrytý za hustým porastom. Výhľad z presklenej obývačky, ktorá je otvoreným priestorom prepojená s kuchyňou a jedálňou, je krásne zelený a pôsobí ako oáza súkromia. Samotná obývačka je skvostom, ktorý vznikol pri prerábke pôvodnej stavby.  Je prístavbou v podobe zimnej záhrady, a práve tá dala domu maximálne štýlový vzhľad. Čierne rámy okien od stropu až po podlahu a k tomu jednoduchý dizajn dreva - to je minimalizmus, ktorý neomrzí.

Manžel herečky Michaely Čobejovej nádherne navrhol a zariadil ich rodinné bývanie.
Manžel herečky Michaely Čobejovej nádherne navrhol a zariadil ich rodinné bývanie.
Zdroj: Instagram.com/@ivan.cobej

Rodinný dom známej blondínky vznikol prerábkou dvoch obytných priestorov. Nie je rozľahlý ani viacpodlažný, no svojimi štyrmi izbami a kuchyňou úplne dostačujúci pre všetkých členov. Práve kuchyňa s jedálňou je ďalšou z miestností, na ktoré je radosť pozrieť - moderný otvorený vzhľad, okrúhly stôl a dizajnovo doladené detaily, to je dielo skúseného návrhára v podobe herečkinho manžela. Akcent s množstvom zelene podčiarkuje bývanie v súlade s prírodou. "Domov je pre mňa najdôležitejšie miesto, " vyznala sa na Instagrame. Ako dodala, pri prerábke sa snažili o najtesnejší kontakt s prírodou a na výsledku je to naozaj poznať.

Po tmavom nábytku, ktorý v dome vládol ešte pred niekoľkými rokmi, niet stopy. Nahradil ho biely v kombinácii so sivými a čiernymi detailmi. Výrazným prvkom je prirodzené svetlo, ktoré dnu preniká z presklených stien, a tak priestor pôsobí väčšie a útulnejšie. Čerešničkou na torte je posednie v záhrade, ktorá je jedným z najobľúbenejších herečikiných miest. Vie tam nielen oddychovať, ale aj pracovať či chystať pochúťky. Otvorenosť celého priestoru totiž umožňuje byť stále jednou nohou dnu i vonku.

Viac záberov z krásneho domu Michaely Čobejovej nájdete v galérii článku.

autor:  Gabi
4.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44