5.5. 2020 9:00

Monika Bagárová má hotovú detskú izbičku: Prezradila v nej nechtiac meno bábätka?

5.5. 9:00

Monika Bagárová má hotovú detskú izbičku: Prezradila v nej nechtiac meno bábätka?

Foto: PROFIMEDIA

Mladá speváčka sa teší z prvého tehotenstva a s prípravami nezaháľa. Pár mesiacov pred pôrodom má hotovú detskú izbu a podelila sa o to, ako to v nej vyzerá. Čím prekvapila?

"Máme hotový pokojíček pro naší maličkou," vyznala sa Monika Bagárová na svojom Instagrame a pridala niekoľko fotiek. Ako už dávnejšie prezradila, čaká dievčatko a izba to jasne deklaruje. Kombinácia smotanovej a staroružovej hrajú prím, doplnkovou farbou je svetlá sivá. Budúca mamička vybrala bielu komodu a priestor, ktorý je v spálni vyhradený pre bábätko, je hotový.

Umelkyni, ktorá prerazila vďaka účinkovaniu v súťaži SuperStar, v detskom kútiku nechýba drevená postieľka s baldachýnom, visiaci kolotoč a množstvo podušiek. Ako vidno, Monike a jej partnerovi Makhmudovi Muradovi učarovali mäkké doplnky a jeden z nich možno aj nechtiac vyzradil meno bábätka. Na jednej zo zverejnených fotografií je totiž vidieť plyšové písmeno R a na internete sa okamžite začali špekulácie.

Monika Bagárová sa pochválila zariadenou detskou izbičkou.
Monika Bagárová sa pochválila zariadenou detskou izbičkou.
Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

Či budúci rodičia pomenujú svoju dcéru na písmeno R alebo nie, to je ešte otázne, no faktom ostáva, že majú dobrý vkus. Dieťaťko si prinesú do jednoducho, no efektne zariadenej izby, ktorá nie je preplnená množstvom ďalšieho nábytku alebo zahataná detskými vzormi či farbami. Dekoračné vankúšiky pôjdu bokom a Monika s partnerom budú mať to najdôležitejšie hneď pri sebe.

Pozrite si viac záberov nielen z detskej izby Moniky Bagárovej v galérii článku.

autor:  Gabi
5.5. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44