9.12. 2020 9:00

Moderátorka Soňa Skoncová nešetrí: Najskôr druhý byt, teraz štýlová detská izba

9.12. 2020 9:00

Moderátorka Soňa Skoncová nešetrí: Najskôr druhý byt, teraz štýlová detská izba

Foto: Instagram.com/@sonaskoncova

Úspešná slovenská kráska má svoje vysnívané bývanie. K bytu, ktorý vlastní v Bratislave, si s partnerom zadovážili nehnuteľnosť v Bojniciach a tá je ich hlavnou. Pripravili v nej aj izbu pre očakávaného potomka a je rovnako štýlová ako celý byt!

Známa brunetka sa svojím vkusom pochválila na Instagrame. S fanúšikmi sa podelila o zariadenú detskú izbičku, ktorá je napriek prezradenému pohlaviu bábätlka v neutrálnych farbách. Dominuje prírodná béžová, drevo a tlmená zelená. Tá odkazuje na exotiku, ktorá sa črtá okolo detskej postieľky

Palmy, kvety a vtáky na tapete dominantnej steny sú vyvážené jednofarebosťou zvyšných stien a veľkým svetlým oknom. Spomedzi zariadenia vyniká "dierovaný" policový systém s flexibilnými úložnými priestormi. V izbičke je tiež lezecká stena, ktorá bude bábätku slúžiť až vo vyššom veku a zatiaľ je miestom, ktoré prekrýva prebaľovací pultík. V izbe nechýbajú doplnky ako mäkké sedenie, malý stolík či svetielko pre najmenších. 

Soňa Soncová si vybrala jemné farby s trochou exotiky na jednej stene.
Soňa Soncová si vybrala jemné farby s trochou exotiky na jednej stene.
Zdroj: Instagram.com/@sonaskoncova

V detskej izbe vytvorenej predstavou Sone Skoncovej je i zrkadlo v netradičnom tvare kaktusu. Krásne korešponduje s exotickou tapetou a dotvára atmosféru miestnosti. Tá je vďaka jemným farbám a vzdušnému priestoru príjemná, štýlová i detská zároveň. Korešponduje s moderným dizajnom zvyšku bytu, kde síce prevláda ružová farba, no moderátorka dávnejšie prezradila, že čakajú chlapčeka.

autor:  Gabi
9.12. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy