17.5. 2021 6:00

Mirka Kalisová prekvapuje svojimi prerábkami: AHA, čo všetko zmenila u seba doma

17.5. 2021 6:00

Mirka Kalisová prekvapuje svojimi prerábkami: AHA, čo všetko zmenila u seba doma

Foto: instagram / @miriam.kalisova

Moderátorka sa počas lockdownu rozhodne nenudila. Jednak pracovala, jednak influencovala na Instagrame a jednak doma prerábala. Pustila sa do viacerých miestností svojho bytu a všetko zvládla svojpomocne!

Miriam Kalisová žije v byte, ktorý kedysi mala s bývalým manželom. Od rozchodu uplynulo niekoľko rokov a nielen ona sama, ale aj bývanie je celkom iné. Čo sa jej nepáčilo, do toho sa svojpomocne pustila a svojou kreativitou obmenila. Pozrite sa, čím všetkým sa už pochválila.

Obývačka

Najnovšou zmenou doma u dievčat Kalisových je ich obývačka. Obľúbená televízna tvár si povedala: "...celý život túžim po vlastnom ateliéri. Až som si nedávno povedala, že kašlem na čakanie na vysnívaný ateliér si urobím v obývačke . Dovtedy som si z nejakého čudného dôvodu myslela, že to sa nedá, lebo veď obývačka je pre návštevy.“ A tak u nej doma vyrástol strom v životnej veľkosti, ktorý je zo škatúľ, premaľovala stenu, vymenila časť nábytku a rozložila stojan s plátnom a farbami. Výsledokom je naozaj originálna a umelecky poňatá obývacia izba.

autor:  Gabi
17.5. 2021 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy