2.12. 2020 9:00

Melania Trump na Vianociach nešetrí: Pozrite, čo spravila v Bielom dome!

2.12. 2020 9:00

Melania Trump na Vianociach nešetrí: Pozrite, čo spravila v Bielom dome!

Foto: Getty Images

Posledné Vianoce v Bielom dome budú veľkolepé - povedala si zrejme Melania Trump a vyzdobila svoje oficiálne bývanie neuveriteľným množstvom dekorácií. Ostatné štyri roky sa starala o sviatočnú atmosféru a ani tentoraz sa nenechala zahanbiť.

Manželka Donalda Trumpa bude onedlho vystriedaná inou prvou dámou. Vianoce v slávnom Bielom dome si však chce náležite užiť a ako ich poňala, to ukázala celému svetu prostredníctvom videa na Instagrame. Do sídla, ktoré pozná celý svet, nechala priviezť 62 stromčekov a 106 vencov, svetielka na reťaziach sa rátajú na stovky metrov.

Témou, ktorou sa obdivovaná brunetka nechala viesť, je "nádherná Amerika". Zvolila tradičné vianočné farby, ktorými sú zelená doplnená bielou, zlatou či červenou, nechýba ani kúsok "americkej" modrej, aby farby spoločne symbolizovali krajinu.  Na stromčekoch vidno klasické odzoby, ale tiež originálne modely, mnohé nesúce národný odkaz.

 Na hlavnom stromčeku a jeho veľkoleposti sa už tradične podieľali i deti. Ruku k nazdobenému symbolu Vianoc ich priložilo spolu až 160. V Bielom dome nebude chýbať ani perníková maketa tohto sídla, ktorá vyzerá takmer dokonalo a má neuveriteľných 125 kíl. Vidieť ju môžete v galérii, rovnako ako detaily honosnej vianočnej výzdoby, o ktorú sa postarala Melania Trump.

Melania Trump si na výzdobe Bieleho domu dala záležať.
Melania Trump si na výzdobe Bieleho domu dala záležať.
Zdroj: instagram/Melania Trump
autor:  Gabi
2.12. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44