12.2. 2021 9:00

Madonna sa presťahovala: Dom v Lisabone má vlastnú atmosféru...

12.2. 9:00

Madonna sa presťahovala: Dom v Lisabone má vlastnú atmosféru...

Foto: Shutterstock

Hovorí sa jej kráľovná a podľa toho aj žije. Madonna je hudobnou legendou, ktorej zárobky ju predurčujú k honosnému životu. Ešte v roku 2017 svoj život presunula do portugalského Lisabonu a ukážky jej posledného domu stoja za to!

Hviezda si vybrala Lisabon kvôli svojmu synovi. Nádejný futbalista sa angažuje v tamojšom klube, a tak sa Madonna s rodinou zabývala aj v tomto krásnom meste. Kúpila dom z 18. storočia mimo centra a hoci doteraz ho veľmi neukazovala, karanténa spôsobená pandémiou to zmenila.

Dom s rozlohou cez 16-tisíc metrov štvorcových poskytuje štyri spálne, sedem kúpeľní, dom pre hostí a tiež pre správcu sídla. Tri roky dozadu vyšiel na 6,8 milióna eur, čo je oproti londýnskemu sídlu hudobnej legendy veľmi dobrá cena. V dome žije so svojimi deťmi Lourdes, Rocco, Davidom, Mercy a dvojčatami Estere a Stellou.

Madonna má dom aj v Lisabone, kde trávi čas pandémie.
Madonna má dom aj v Lisabone, kde trávi čas pandémie.
Zdroj: Instagram.com/@madonna

Ako ukazujú súkromné zábery na sociálnych sieťach, Madonna miluje farby, luxusné materiály i drevo a takisto magickú atmosféru. Vo videu vidieť, že obývačku má posiatu sviečkami, preplnenú knihami a okrem meditovania robí aj rituály.

V galérii článku uvidíte aj Madonninu spálňi či kuchyňu. 

autor:  Gabi
12.2. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44