25.2. 2021 9:00

Kylie Minogue žije v najdrahšej bytovke sveta: TOTO ukázala zo svojho bývania

25.2. 9:00

Kylie Minogue žije v najdrahšej bytovke sveta: TOTO ukázala zo svojho bývania

Foto: Getty Images

Známa speváčka je tajnostkárka, Má rada svoje súkromie a ukazuje z neho veľmi málo. Býva však v najdrahšom apartmánovom dome sveta, a tak sme všetci zvedaví, ako to tam vyzerá.

Kylie Minogue si v Londýne vybrala za miesto svojho bývania štvrť One Hyde Park, ktorá rozhodne nie je pre menej majetných. Práve naopak. Z apartmánových domov, ktoré sa tam nachádzajú, si vybrala ten najdrahší a dokonca je najdrahší na celom svete. Penthouse známej blondínky má hodnotu 25 miliónov dolárov, za čo by inde mala luxusný dom s pozemkom. Ostáva však verná pohodliu bytu, kde má všetko, čo potrebuje.

Z mála záberov, ktoré zdieľala s fanúšikmi na sociálnej sieti, vidno aspoň to, že luxus jej bývaniu rozhodne nechýba. Ponúkla malú ukážku svojej kúpeľne - celú obloženú mramorom a s prvkami zlata. Nechýbajú sklenené sprchové dvere a uteráky pripravené ako v spa. Dávnejšie sa Kylie cvakla aj v zrkadle naproti sprchovaciemu kútu, ktorého rám vyniká matným zlatom. Rovnako ako v predsieni, odkiaľ ponúkla krátke video:

Bývaniu austrálskej hviezdy v Londýne tak nechýbajú tie najdrahšie prvky, v prípade odhalených momentiek je to minimálne mramor a zlato. Dá sa predpokladať, že zvyšok priestranného podkrovného apartmánu na tom nebude inak, hoci Kylie si jeho detaily úzkostlivo stráži. Zatiaľ prezradila len to, že v ňom má aj malé nahrávacie štúdio. Nechajme sa prekvapiť, čo ukáže nabudúce... Viac v galérii.

autor:  Gabi
25.2. 2021 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy