9.10. 2020 9:00

Kúpeľňa Demi Moore: Namiesto pochvaly ju ľudia poriadne skritizovali. Prečo?

9.10. 9:00

Kúpeľňa Demi Moore: Namiesto pochvaly ju ľudia poriadne skritizovali. Prečo?

Foto: Getty Images

Herečka Demi Moore zrejme ani len netušila, čo spôsobí pár fotkami. Fanúšikom sa nafotila v kúpeľni a okamžite prišla vlna veľkej kritiky. Táto miestnosť v jej dome takmer nikomu nepadla do oka a dokonca musela jej zariadenie vysvetľovať v televíznej šou!

Bývalá manželka Brucea Willisa je stále aktívna a momentálne nahráva podcasty. Jeden z nich pripravovala aj pár týždňov dozadu a aby mala ten správny zvuk, texty čítala v kúpeľni. Na zverejnenej momentke však fanúšikovia viac ako jej zápal pre prácu riešili samotnú kúpeľňu. Nepozdávala sa takmer nikomu a mohli za to dve veci...

Snáď najväčším kameňom úrazu bol celoplošný koberec na zemi herečkinej kúpeľne. Neprakticky "odetá" podlaha sa stala terčom mnohých a mnohých komentárov, ktoré jej rozhodnutie označili nielen za nešikovné, ale aj hlúpe a nepekné. Pochvalu si veru nevyslúžila a dokonca bola túto časť svojho bývania vysvetľovať v šou. Koberec vraj navrhol jej bývalý a nakoľko žijú v chladnejšom štáte, považovala to za praktické.  S manželom už spolu nie sú, ale koberec ostal, nakoľko si zvykla.

Herečka Demi Moore vysvetľovala zariadenie svojej kúpeľne v šou.
Herečka Demi Moore vysvetľovala zariadenie svojej kúpeľne v šou.
Zdroj: Instagram.com/@demimoore

Druhou vecou, ktorá fanúšikom nedala spať, bola menšia sedačka, na ktorej Demi pózovala. Starší model nevynikal farbou ani dizajnom, do konceptu kúpeľne nezapadal, a tak sa komentujúci opreli aj do tohto kúsku nábytku. Herečka dodatočne vysvetlila, že si tam sedačku preniesla kvôli pohodliu pri nahrávaní a nie je súčasťou kúpeľne. Na poznámkach pod fotografiou sa dobre pobavila a poznamenala, že si bude musieť zrejme dávať väčší pozor pri fotení. 

Bývanie Demi Moore tak dostala poriadne zabrať a stačilo pár momentiek. V galérii čánku si pozrite aj iné kúsky domu, ktoré na svojich sociálnych sieťach ukázala...

autor:  Gabi
9.10. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44