29.1. 2021 9:00

V kuchyni Veroniky a Sajfu: Tak ako všade inde - neporiadok a...

29.1. 9:00

V kuchyni Veroniky a Sajfu: Tak ako všade inde - neporiadok a...

Foto: Instagram.com/@sajfa

Známy pár sa nezdráha ukazovať, že žijú rovnako ako bežní ľudia. Doma majú malú dcérku, a tak je okrem iného niekedy aj neporiadok. Napríklad pri spoločnom pečení.

Štýlový byt Mateja Cifru a jeho manželky Veroniky sa s príchodom dieťaťa mierne obmenil. Pribudla nielen postieľka či prebaľovací pult, ale postupne i pokrývky zeme, hračky a tiež pomocná "veža" v kuchyni. V nej malá slečna pomáha mame pri každodenných povinnostiach a ako to už býva, poriadok sa neudrží. Pracovná plocha je tak chvíľami pokrytá všetkým, čo práve malej Sáre príde pod ruku a čo pri práci "potrebuje". 

Milá momentka z kuchyne Veroniky a Sajfu.
Milá momentka z kuchyne Veroniky a Sajfu.
Zdroj: Instagram.com/@veronikaostrihonova

Celá kuchyňa známeho páru je ladená do bielo-sivej kombinácie. Klasika, ktorá ani časom neomrzí, je stále moderná a príťažlivá. Spotrebiče majú domáci vstavané a ako vidno na momentke s dcérkou, kuchyňu dopĺňa ostrovček. Na ňom je i varná doska a často slúži tiež ako priestor na jedenie a samozrejme, chystanie jedla. Či už veľkou alebo malou gazdinkou.

Sajfa s Veronikou už viackrát ukázali svoje bývanie na momentkách z Instagramu, a tak ku nim môžeme aspoň nakuknúť. Detskú izbu, spálňu či terasu nájdete v galérii článku.

autor:  Gabi
29.1. 2021 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy