24.6. 2020 9:00

V kuchyni komičky Evelyn kraľuje nečakaná farba: Trúfli by ste si na ňu aj vy?

24.6. 2020 9:00

V kuchyni komičky Evelyn kraľuje nečakaná farba: Trúfli by ste si na ňu aj vy?

Foto: Instagram.com/evelynjefresh

Evelyn sa dávnejšie zdôverila na sociálnych sieťach, že prerába svoj byt. Pred pár dňami ukázala prvú fotku rovno z novej kuchyne. Už na prvý pohľad je jasné, že v sebe nezaprie nadhľad, zmysel pre humor a odvahu siahnuť aj po niečom netradičnejšom...

Kto Evelyn pozná vie, že ružová je jej obľúbená farba. Niet divu, že v jej novej kuchyni zaberá čestné miesto práve veľká chladnička tejto cukríkovej farby. K nej komička dostala do daru aj rovnakú varnú konvicu a doladila aj seba. Nahodila ružové negližé adokonalá foka z kuchyne je na svete.

Domáce tipy od Evelyn

Evelyn sa o svoje skúsenosti z prerábky pravidelne delí so svojimi fanúšikmi. "Mám ale jednu radu pre každú ženu v procese prerábky: 1. To, čo ti povie robotník, si treba zapísať, lebo do 7 minút zabudneš ale že úplne všetko a potom si do malého bytu kúpiš 80 vypínačov a len nadávaš, aké to je nekresťansky drahé ," prezradila s humorom sebe vlastným.

Cukríková chladnička a k nej aj varná konvica.
Cukríková chladnička a k nej aj varná konvica.
Zdroj: Instagram.com/evelynjefresh

Štýlový gauč

Napriek tomu, že blondínka má primárne rada ružovú farbu, siahla aj po kúskoch v neutrálnejších odtieňoch. Napríklad sedačku má v príjemnom sivom odtieni, no povedzme rovno, že je to farba, ktorá k ružovej perfektne sedí. sedačku a ešte viac nájdete v galérii článku. 

 

autor:  Jana
24.6. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy