13.1. 2021 9:00

Kuchyňa Gwyneth Paltrow si na farby nepotrpí. A predsa stojí za to!

13.1. 9:00

Kuchyňa Gwyneth Paltrow si na farby nepotrpí. A predsa stojí za to!

Foto: Profimedia.sk

Milionárka Gwyneth Paltrow si dom nechala zariadiť podľa svojho vkusu. A tak je celý v neutrálnych odtieňov a bez nápadných farieb. Kuchyňa dýcha len dvomi farbami, a predsa sa do nej oplatí nakuknúť!

Herečkina kuchyňa je dôkazom, že kombinácia nesmrteľnej dvojice - čierna + biela - stojí za to. Ide o kontrastné farby, ktoré sa dokonalo dopĺňajú, žiadnu ďalšiu k nim netreba.

U Gwyneth Paltrow sa čierna s bielou objavujú hneď na podlahe v podobe šesťuholníkovej dlažby, čierne sú aj zatvorené skrinky a rámy políc. Pre potrebný kontrast sú skrinky s presklenými dvierkami biele, rovnako ako povrchy pracovných plôch. Zaujímavým detailom monochromatickej kuchyne populárnej herečky je jedna mramorová stena. Samozrejme, vyniká kombináciou svetlého podkladu a tmavšieho vzoru, takže do dizajnu kuchyne zapadá.

Jednoduchú kombináciu dopĺňa jedna mramorová stena.
Jednoduchú kombináciu dopĺňa jedna mramorová stena.
Zdroj: Instagram.com/@gwynethpaltrow

Prvkom, ktorý ešte nie je striktne čiernobiely, je drevo. Nie je ho veľa, ale v kvalitnom prevedení pokrýva vrch ostročeka či jedálenského stola.  Nakoľko herečkina kuchyňa je naozaj priestranná, miesto v nej má aj kreslové sedenie pri východe na terasu. Ako inak - v jasnej bielej farbe s čiernymi nožičkami. V galérii uvidíte súkromné zábery z kuchyne Gwyneth Paltrow a dozviete sa niečo viac o jej živote. Tušili ste, že s manželom žijú spokojným životom, a predsa bývajú oddelene?

autor:  Gabi
13.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44