26.5. 2020 9:00

Kristína Tormová a jej kuchyňa: Parádnu miestnosť využíva na 100 spôsobov. Pozrite na to!

26.5. 2020 9:00

Kristína Tormová a jej kuchyňa: Parádnu miestnosť využíva na 100 spôsobov. Pozrite na to!

Foto: Instagram.com/kristinatormova

Herečka, moderátorka a už aj influencerka na Instagrame. To je Kristína Tormová, ktorú na tejto sociálnej sieti sleduje takmer 120-tisíc ľudí. Jej profil sa teší veľkej obľube, a to aj vďaka prirodzenosti, ktorá z neho srší. Známa mamička troch detí sa tam nezdráha ukázať i kus svojho súkromia.

Popri mnohých záberoch môžeme na niektorých z nich vidieť Kristínin bratislavský byt, ktorý si v roku 2018 vzala do parády s pomocou dizajnérskeho štúdia. Vznikol tak na mieru robený priestor s množstvom krásnych miest, kuchyňu nevynímajúc. Sama herečka ju nazvala svojou kuchyňou snov a už po vypracovaní návrhu sa nevedela dočkať jej realizácie. Po nej si túto miestnosť vychutnáva nie na sto, ale rovno na 200 percent. Pozrite, čo všetko v nej robí!

Kristína Tormová je mamičkou troch detí, a tak je samozrejmé, že v kuchyni varí, prestiera a kŕmi. Okrem toho na veľkom stole dokáže vytvoriť pracovný kútik pre svoje staršie dvojičky a na zemi zas malú herňu pre najmladší prírastok. Ako milovníčka cvičenia si pri kuchynskej linke zacvičí aj jogu, prípadne sa zavesí dolu hlavou v rámci jej antigravity verzie. Kuchyňa, ktorá je v tomto sympatickom byte prepojená s obývačkou, slúži aj na prácu pri počítači, na služby domáceho kaderníka či fotenie originálnych produktov samotnej majiteľky bytu.

V kuchyni Kristíny Tormovej sa zvláda takmer všetko.
V kuchyni Kristíny Tormovej sa zvláda takmer všetko.
Zdroj: Instagram.com/kristinatormova

Nahliadnite do našej galérie a nakuknite domov ku Kristíne Tormovej. Jej kuchyňa je naozaj parádna a navyše aj maximálne využitá. Pozrite...

autor:  Gabi
26.5. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy