2.7. 2022 9:00

Jednoducho, ale krásne zariadený byt: Otvorené priestory a tá terasa!

Na podlahe v kuchyni je krásna 
dlažba so vzorom mozaiky.
Na podlahe v kuchyni je krásna 
dlažba so vzorom mozaiky.
Zdroj: Jozef Fabo

Bez prekážok

Veľkým koníčkom našej hostiteľky je zariaďovanie interiérov. Rada sleduje naše i zahraničné televízne programy, inšpiruje sa časopismi a preto ju potešilo, že kúpili holobyt a mohla ho bez akýchkoľvek prekážok či ústupkov sama navrhnúť. Dispozične bol riešený dobre, iba v chodbe ukrojila kus priestoru a dala vybudovať zo sadrokartónu šatník pre kabáty, obuv a iné veci potrebné v domácnosti, ktoré nemusia byť na očiach.

Ladené do bielej

Celý byt pozostávajúci zo spálne, detskej izby a obývačky spojenej s kuchyňou má jednotnú laminátovú podlahu v dekore dreva a biele steny. Jedinou výnimkou je moderná mozaiková bielo-sivo-čierna dlažba v kuchynskej časti a tapeta na jednej stene v obývačke a v spálni. „Dizajnovo nemôžete použitím týchto farieb nikdy nič pokaziť. Navyše, bielu mám veľmi rada a povedala som si, že môže byť ako základná farba v každej miestnosti. Tešila som sa, že pri doplnkoch budem mať voľnejšie ruky, veď k nej sa naozaj všetko hodí,“ povedala nám domáca pani, keď sme prechádzali bytom.

Čistý a jednoduchý štýl

Okrem bielych stien manželia do bytu vybrali aj biely nábytok a spotrebiče, dokonca aj varnú dosku. A aby toho nebolo málo, do domácnosti patrí aj biely psík. Do minimalisticky zariadenej obývačky vybrala Miška čo najjednoduchší nábytok a podobne zariadila aj detskú izbu, ktorú spestrila kobercom s motívom mesta. Elegantne vyzerá tiež spálňa, v ktorej sú okrem pohodlnej postele dva stolíky a praktická komoda.

Zdroj: Daniela Mýtna
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
2.7. 2022 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok