25.7. 2022 18:00

Jednoduchý, ale krásny: Tento dom na vidieku zariadili na jednotku

Obklad na stene v odtieni terakoty pripomína
Obklad na stene v odtieni terakoty pripomína
Zdroj: Narratives/Brent Darby

Šťastné bývanie

Šťastná náhoda chcela, že predchádzajúcim majiteľom sa mladý pár veľmi zapáčil a boli ochotní predať dom aj za nižšiu cenu. Oveľa dôležitejšie pre nich bolo predať ho niekomu, kto by to tu miloval a staral sa o dom tak ako oni.  V súčasnosti by už predchádzajúci majitelia interiér domu asi nespoznali. Je otvorený do priestoru, viac presvetlený  a architektúru 17. storočia kompenzujú útulné doplnky.

„Moja láska k interiéru mala svoj vývoj nielen pri zariaďovaní. V jednom momente presiahla hranice nášho domu a v roku 2011 som si s kamarátkou založila lifestylový online obchod s interiérovými doplnkami,“ prezrádza Annabel. „Náš dom je taká menšia výkladná skriňa predmetov z nášho obchodu, ale je tu tiež veľa osobných vecí, ktoré sme za tie roky zozbierali a každá z nich by mohla porozprávať vlastný príbeh.“

Nielen pre Annabel, ale aj pre jej manžela je toto miesto inšpiratívne. Hlavne od momentu, keď v sebe objavil vášeň pre záhradníčenie. .„Som rada, že sa nám tu podarilo vytvoriť miesto, po akom naša rodina túžila. A hlavne za podmienok, kde ostala zachovaná integrita a kúzlo tejto historickej pamiatky aj pre budúce generácie,“ dodávajú spoločne s úsmevom na tvári.

Pozrite si detaily domu v galérii >>>

 

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
25.7. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok