16.2. 2020 21:00

Hollywoodska herečka Mandy Moore je konečne vo svojom: Toto je jej vysnívaný dom

16.2. 21:00

Hollywoodska herečka Mandy Moore je konečne vo svojom: Toto je jej vysnívaný dom

Krásna herečka a speváčka dokázala, že v sebe skrýva talent aj vášeň pre dizajn. Čo na to hovoríte?

Čerstvo vydatá Mandy Moore, ktorá momentálne hviezdi v show This Is Us a jej manžel Taylor Goldsmith, frontman rockovej skupiny Dawes sa po roku strávenom hľadaním domu a následnou rozsiahlou rekonštrukciou, konečne usadili. Herečka vytvorila nádherný domov pre seba, svojho manžela a ich psíkov Joni a Jaksona.

Obklopení prírodou

Trvalo to takmer rok, kým si čerství novomanželia našli miesto, ktoré ich ohúrilo. Perfektný dom na začatie ich nového života sa nachádza v Kalifornii, konkrétne v Pasadene s úžasnými výhľadmi na hory a údolie San Gabriel, núdzu o krásne výhľady teda mať nebudú.

Pár sa rozhodol, že chcú zachovať pôvodného ducha domu, preto si na pomoc zavolali renomovanú dizajnérku a architektku. Spoločne obnovili pôvodné detaily, ako sú svetlé tehlové steny, podlahy a krbové obloženie, a súvisle a nerušene prešli k modernejším doplnkom.

Hollywoodska herečka Mandy Moore je konečne vo svojom: Toto je jej vysnívaný dom
Zdroj: architecturaldigest

 

Mramor, zlato a biela

V dome cítiť jemnú ženskú ruku, Mandy priznala, že jej manžel nechal väčšinu rozhodnutí na nej a tíme odborníkov. Jeho hlavné podmienky sa týkali kníh, keďže je vášnivý čitateľ. Takisto ako čitateľ je aj hudobník, preto si presadil miesto na hudobné nástroje a špeciálne miesto na gramofón.

Zvyšok je tvorený podľa predstavy herečky. Priestor okolo domu tiež nezostal nevyužitý, a krásne kontrastuje s drsnou horskou prírodou. Za domom sa nachádza obrovská terasa s nádherným bazénom. Pokračovanie na 2. strane.

Viac fotografií tohto úžasného domu nájdete v našej galérii.

Zdroj: Ľudmila
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
16.2. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44