9.11. 2020 9:00

Herečka Jennifer Garner ho má doma! Úžasný doplnok, ktorý sa len tak nevidí...

9.11. 9:00

Herečka Jennifer Garner ho má doma! Úžasný doplnok, ktorý sa len tak nevidí...

Foto: GettyImages

Známa herečka patrí k hviezdam, ktoré žijú pomerne bežným životom. S príchodom rodiny odsunula kariéru na druhú koľaj a varí, pečie, stará sa a dokonca chová sliepky. Jennifer Garner miluje zvieratá a najnovšie prezradila, že má doma ešte aj ďalší zaujímavý druh.

Bývalá manželka Bena Afflecka žije vo veľkom rodinnom dome spou s ich tromi spoločnými deťmi. Už viackrát na sociálnej sieti prezentovala milovaného rodinného psa, mačky, spomínané sliepky či kozy a tentoraz aj rybičky. Ukázala akvárium, aké sa len tak nevidí a milovníci podmorského sveta jej môžu závidieť.

48-ročná brunetka krátkym videom prezradila, že investovala nemálo peňazí do akvária. Je slané, obsahuje najznámejšie rybičky, ktoré spropagovala rozprávka Hľadá sa Nemo,  je v centre miestnosti, takže priehľadné z oboch strán a rozhodne nie je malé. Akvárium u Jennifer Garner možno rátať na stovky litrov. Nechala si ho spraviť na mieru a získala tak ten najzaujímavejší doplnok do domu.

Kúsok morského sveta s kameňmi, koralmi, sasankou či modrým svetlom pôsobí dokonalo a herečka sa priznala, že je pre ňu relaxom sledovať tento život. Plávajúce rybičky vytvárajú originálne zátišie v dome, ktoré milujú aj deti a dopĺňajú príjemný pocit domova. Na tom si Jennifer Garner dáva záležať a aj preto je medzi verejnosťou obľúbená i bez úžasnej kariéry. 

Jennifer Garner a ukazuje momenty z jej života.
Jennifer Garner a ukazuje momenty z jej života.
Zdroj: Instagram.com/@jennifergarner

Viac z jej života nájdete v galérii článku.

autor:  Gabi
9.11. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44