27.1. 2020 12:00

Gwen Stefani urobila rázny krok: Po trinástich rokoch sa zbavila neverného muža aj domu!

27.1. 12:00

Gwen Stefani urobila rázny krok: Po trinástich rokoch sa zbavila neverného muža aj domu!

Foto: Northfoto

Gwen Stefani je síce slávna speváčka a obdivovaná celebrita, ale čo sa týka lásky, je tiež len obyčajná žena. Po prevalení nevery manžela nasledoval rozvod a následne sa blondínka zbavila aj domu v Beverly Hills.

Nešťastná trinástka?

Gwen Stefani, hviezda „Hlasu“ na NBC, predala dom v Beverly Hills za 21,65 milióna dolárov. Hoci ho prvýkrát ponúkla na predaj v roku 2017 za 35 miliónov dolárov, začiatkom minulého roka znížila cenu a bola úspešná - predala ho za 21,65 miliónov dolárov. Priestranný dom s obrovskou záhradou pôvodne kúpili s bývalým manželom Gavinom Rossdaleom v roku 2006 za 13,25 milióna dolárov. Po trinástich rokoch manželstva a troch synoch však zazvonil zvonec a prišiel koniec veľkej lásky. 

Gwen Stefani - vždy extravagantná
Gwen Stefani - vždy extravagantná
Zdroj: Northfoto

Bez pochyby štýlová 

Dom má sedem izieb a 10 kompletných kúpeľní. Stefani je známa svojím odvážnym štýlom v obliekaní, ktorý sa prejavil aj na zariadení interiéru. Celý vzhľad domu je vizuálnym pôžitkom. V spolupráci so samotnou speváčkou ho zariadila dizajnérka Kelly Wearstler a nájdete v ňom mramor, grafické vzory i neónové farby. Štýlovo siaha od hollywoodskeho regency až po ultramodernu. Už vstupná hala šokuje čierno-bielym psychedelickým vzorom. Uvedie vás priamo do obývacej izby a jedálne, v strede oddelenej krbom s obkladom z čierneho kameňa, ktorý siaha od podlahy po strop. Pokračovanie na 2. strane.

Viac záberov nájdete v našej galérii.

autor:  Radomír
27.1. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44